reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płeć oraz imiona kwietniowych maluszków.

taaaaaaaaaaaaa, ja mam ale dla dziewczynki.... dla chłopaka to jakoś nie mogę wymyśleć :/ ale pamiętam że w pierwszej ciąży podobały mi się jeszcze (oprócz mojego Wiktorka oczywiście):
Maksymilian
Aleksander
Nikodem
Borys
może Ci troszkę pomoge Afi :)
 
reklama
A ja mam teraz calkowitą pustkę w glowie , jeżeli chodzi o imiona dla chłopców. Podoba mi się np. Tymon,Amadeusz, ale znając zycie na 2 dni, będzie mi się słabo robiło na dzwięk tych imion. Tak też jest z Fryderykiem- podobalo mi się przez całe 3 dni:confused: Maksymilinan tez bardzo mi się podobal i podoba, tylko, że mamy dalmatynczyka Maksa i jakoś tak dziwnie mieć dziecko i psa , o tym samym imieniu
Co do polskiej słuzby zdrowia to zmykam na wątek porodowy wypowiedzieć się w tej kwestii;-)
 
Ostatnia edycja:
Mnie się bardzo podoba Bartuś i Radek dla chłopca, a dla dziewczynki Tola i Maja, ale jeszcze nie rozmawialiśmy na forum domowym, więc będzie pewnie jeszcze kilka innych propozycji:tak:.
Afi, Ty już wiesz, że to chłopiec, więc możesz "zawęzić" poszukiwania.
Vilmaq- Ty na razie trzymaj kciuki za księżniczkę, przynajmniej do grudnia:-)
 
Ja na swoje nieszczęście pracuje w przedszkolu i każde imię porównuje do konkretnego dziecka. Z imieniem dla dziewczynki raczej nie mamy problemu(bo tak coś czuję ,że to będzie mała kobietka)Natalia,Amelia,Lilianna to nasze typy.A jeśli chodzi o imię dla chłopca -mamy pustkę w głowie.żadne nam się nie podoba jednogłośnie.Mężowi podoba się Mateusz,mi Fabian,Gracjan.Wojtuś.:tak:
 
Jeżeli o mnie chodzi to my z moim M. umówiliśmy się, że ja wybieram imię dla dziewczynki a on dla chłopca...póki co nasze typy: Emilia, Maja, Pola, Aleksandra lub Antek, Feliks, Franek....mi sie tez podoba Cyprian i Nikodem...imion jest tak dużo i równie cięzko się zdecydowac :) ale dopasowywanie do nazwiska to rzeczywiście fajny pomysł :)
 
ja jestem kompletnie zagubiona, od kilku lat chciałam dać córce na imię Natalia a odkąd jestem w ciąży to imię w ogóle mi nie pasuje...dla chłopca to już w ogóle nie mam pomysłu choć ostatnio mi po głowie chodzi Michał ale nie wiem co na mąż, no i nie wiem czy mi się nie przestanie podobać jak z tą Natalią;-)
 
nusiakalisz- ja mam też Amelkę wybraną:-) A jak kiedyś będę miała drugą to może Marysia albo Zosia
Ale dla chłopca to problem będzie, nic mi się nie podoba...No to może niech już lepiej będzie ta dziewczynka:-D
 
ehhh ja tak z doskoku na chwile tylko :)

Co do imion to ja juz mam taką kołomyję w głowie ze szkoda słów . Wykorzystalam juz chyba wszytskie imiona meskie ktore nam sie podobaly .. i jak bedzie 4 chlopczyk to się załamie chyba :-D , juz przy trzecim synku mielismy problem a co dopiero teraz . Mam dlugie 2 czlonowe nazwisko i ciezko cos konkretnego wymyslic.
Jesli jakims cudem trafi mi sie corka to będzie na 99% Laura
Bardzo swego czasu rowniez podobala mi sie Amelia ale poszperalam troche po necie jak dowiedzialam sie o drugim znaczeniu tego imienia juz mi sie odechcialo :dry: chociaz nadal uwazam ze imie brzmi pieknie poprostu.
 
reklama
Do góry