reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Płeć i przesądy

a ja jeszcze wyczytalam, ze podobno dzieci matek ktore mialy zgage w badaniach na inteligencje wypadaja o wiele lepiej niz dzieci tych matek co tej zgagi nie mialy...i bylo to napisane w "M jak Mama"
 
reklama
haha to zawsze jakieś pocieszenie, bo mam ogień w zołądku i przełyku, dla wiekszej inteligencji warto wycierpieć...;-)
A tak na poważnie to owszem żeby znać płeć to juz w 16 tygodniu można spokojnie zapytać lekarza (czasem wcześniej) ale u mnie poprostu za słabo było widac i lekarz nie był pewien więc nie chciał powiedzieć. W poniedziałek idę na połówkowe to powinnam się dowiedzieć. Strasznie jestem ciekawa:-)
 
Jestem w 17 tygodniu ciąży i już płeć znam - będzie Aleksander :)
Należy zapytać się lekarza przy robieniu usg o płeć i wszystko będzie jasne - pozdrawiam.

Ala my wiemy,że trzeba zapytać,ale czasami dzidziuś się tak ułoży że nie widać co ma między nóżkami. Więc nie zawsze to jest aż takie jasne.
 
Przy pierwszym usg też mi lekarz nic nie powiedział, gdyż nie było widać.
... ale jak już usłyszałam od lekarza, że będzie chłopczyk to się bardzo ucieszyłam.
[FONT=&quot]Wcześniej cały czas myślałam, że będzie dziewczynka. [/FONT]
 
A ja jestem ciekawa czy sa tu Mamusie, ktore z Tatusiami staraly sie o konkretna plec?
Jesli tak, to piszcie - te z Was, ktore plec juz znaja - czy udalo sie Wam trafic :)
 
reklama
A ja jestem ciekawa czy sa tu Mamusie, ktore z Tatusiami staraly sie o konkretna plec?
Jesli tak, to piszcie - te z Was, ktore plec juz znaja - czy udalo sie Wam trafic :)

U nas na Kaszubach to mówią tak, że jak kobieta = przyszła matka jest bardzo zmęczona, bardziej niż mężczyzna to po stosunku zawsze wyjdzie chłopak ( i chyba u mnie to się sprawdziło - pamiętam, że już na nic sił nie miałam, a mąż był wypoczęty i wyluzowany = tryskający energią).

Moja przyjaciółka wierzy w horoskop i czeka do lutego z zajściem, bo w tym miesiącu ma jej wyjść dziewczynka.:cool2:
 
Do góry