reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PLANUJEMY PORÓD :) wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

lelek to straszne co piszesz :szok:aż ci współczuję - na takich partaczy trafić:no: dziewczyny ja nie polecam sali pojedynczej ....ja byłam na sali 4 i 6 osobowej - jest weselej i zawsze można się porazić bardziej doświadczonych mam:tak:
 
reklama
Dziewczyny z 3 miasta gdzie będziecie chodzić do szkoły rodzenia? Ja w zeszłym roku uczęszczałam do szkoły przy Majewskich na Zaspie , ale nie byłam zadowolona. Chciałabym pochodzić na zajęcia z oddychania , bo z resztą jestem na bieżąco ;-)
Zeberka dla mnie najlepsza opcja to 2osobowa sala. Jak któraś chce wyjść do łazienki to druga dziecka popilnuje, czy też pogadać można. Poprzednio leżałam na 4 osobowej sali , bo jedynki nie chciałam . W szpitalu zakaz odwiedzin to chyba kota dostałabym tam sama
 
jeny... lelek, współczuję... to straszne przez co przeszłaś... :-( i wiem po części co czujesz, bo mnie tez źle zszyli... meczylam sie 10 m-cy i i tak nie doszli do tego dlaczego mnie tak bardzo i dlugo bolało...
 
martolinka- ja planuje chodzić na zaspę ,ale w samym szpitalu (to chyba nie to samo co ta do której chodziłaś) z Ninką jeździliśmy do Wejherowa ,bo początkowo i w sumie przez dość długi czas tam chciałam rodzić i byłam średnio zadowolona.
 
martolinka- będę dzwonić w tym tyg by się dowiedzieć to dam znać.
Wiem ,że jeszcze niedawno było tak, że zapisy ok 26 tc, trzeba było mieć skierowanie od lekarza (w sensie ,że nie ma przeciwwskazań) i tyle ,ale dam znać ;-)
 
ok będę czekać;-) ja ponownie raczej zdecyduję się na kliniczną (tam też będę dzwonić) choć mój gin.jest z wojewódzkiego..
 
Dziewczyny, na ostatniej wizycie dostałam od mojego gina różne broszurki(i dopiero się do nich dokopałam w torebce:zawstydzona/y:) w tym ulotkę, która myślę, ze jest dla nas ważna, bo mówi o tym czego możemy się domagać w związku z narodzinami naszych skarbusiów-więc przekazuję ją również Wam:-)
Najbardziej czytelna jest przy użyciu funkcji "otwarcia" w nowym oknie;-)
 

Załączniki

  • ulotka1.jpg
    ulotka1.jpg
    56,3 KB · Wyświetleń: 96
  • ulotka2.jpg
    ulotka2.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 93
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry