reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Plamienie, śluz kawa z mlekiem w początkowej ciąży

Ja miałam w dwóch ciążach plamienia. W pierwszej poronionej to było jednorazowe plamienie z krwią, ból całego ciała, gorączka i od razu na IP pojechałam. W drugiej ciąży miałam plamienia od 5 do 7-9 tyg i wtedy minęły po włączeniu magne b6 forte 2x1. Duphaston też brałam w drugiej ciąży 😊 Druga ciąża aktualnie 35tc i malutka ma się bardzo dobrze! 😊 Także nie ma reguły, ale na razie spróbuj podejść bez stresu, ja próbowałabym z magnezem, on na pewno nie zaszkodzi 😊
 
reklama
tak to słucham Ciebie w takim razie? Kiedy następuje implantacja przy cyklach np 40 dniowych i który to wychodzi tc jeśli liczysz od OM 😂
W długich cyklach nikt nie liczy ciązy od OM. Jak kobieta ogarnięta to też wie, że wtedy liczy się to inaczej. A jak nie jest ogarnięta, to lekarz jej wytłumaczy, że jeżeli jest takie przesunięcie, to liczy się to inaczej.
Natomiast lecenie w zaparte, że można mieć implantację w 6tc jest ignorancją. W 6tc to już zarodek widać, czasem nawet z sercem, a nie implantację.
 
dziewczyno, ciaze według OM liczy się jeśli masz cykle regularne! W 6tc nie może nastąpić implatacja, skoro wtedy z reguły widać już zarodek 🤦‍♀️ pomysl trochę.
ale autorka posta nie jest lekarzem i jeśli ma nieregularne cykle a implantacja wyskoczyła jej w 5 tyg od ostatniej miesiączki to miała prawo Dziewczyno tak napisać i każdy wie o co chodzi nie trzeba łapać za słówka... Jeżeli odpowiadasz w jakimś poście to postaraj się coś do niego wnieść a nie tylko szukasz czyjegoś przejęzyczenia bądź niewiedzy jak widać nie każdy jest taka alfa i omega jak Ty? Czy to w tym poście jest ważne czy ma razie czy nie? Wyskoczyło dziewczynie plamienie w 5 tyg od om. Pomogłaś swoimi wypocinami w jakikolwiek sposób bo jakoś nie widzę..
 
Niech autorka lepiej napisze co tam wyszło, może komuś pomoże. My się charmocimy między sobą o tak naprawdę nieistotna kwestie a nie wiemy co wynikło z tych plamien
 
Na początku 3 tygodnia przeważnie wypada owulacja 😉 2+0, 2+6 to Leci już 3 tydzień czyli 14,20 dzień cyklu
 
reklama
3 tydzień wychodzi jeśli owulacja przypada na 14 dzień cyklu a implantacja wypada 6 dni po to już jest początek 4 tygodnia... Przypominam że 3+0, 3+6 to już jest 4 tydzień liczony od Om

Musisz mieć bardzo kiepskiego lekarza skoro liczy ciążę od OM przy pacjentce z długimi cyklami

Nikt nie powie że implantacja następuje w 6 tygodniu ciąży. Następuje w 3 tygodniu. Wynika to z biologii
 
Do góry