reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Dziekuje za komentarze dziewczyny :-) Podnioslyscie mnie na duchu bo tesciowa mnie naprawde wkurzyla tymi komentarzami i chodzilam wsciekla jak osa :-) A dowiemy sie czy jedno czy 2 juz za 6 dni. Nawet bym sie cieszyla jakby sie okazalo ze dzidzius juz starszy ale wsumie to testy robilam regularnie co miesiac i zawsze byl negatywny... wiec juz sama nie wiem :-) Agusisko sliczny brzunio moj tez tak wygladal jak zaczal rosnac :-) Czekam na wiecej brzuszkow :-):-):-) Pozdrowionka
 
reklama
ja jestem taka szczuplutka jak ty Klaudzia ale u mnie brzuszka jeszcze nie ma wiec moze rzeczywiscie masz blizniaczki :-D
 
Ja w Szczeciniemieszkam niecale 2 lata i tez mialam problem jaiki lekarz i usg. Do lekarza chodze panstwowo ale na usg kilka osob doradzilo mi, ze lepiej doplacic, ale isc wlasnie do tej kliniki, bo lekarze specjalisci i sprzet najlepszy w Szczecinie. Potwierdzam, bylam w 12 tyg i wszystko widzialam :) U Ciebie tez bedzie dobrze :)
 
a oto i mój brzuch. 13 tydzień i 1 dzień...

jak mówiłam, jakbym nie wstawała od stołu przez kilka dnia:-p

IMG00115.jpg
 
Klaudia!! śliczny!
ale albo bliźniaki, albo wcześniejszy termin pododu :)

stawiam na bliźniaki :D

Ja mam nadzieje ze mam poprostu duzo wod plodowych hehehe ale brzusio twardy jak w 6 miesiacu. Tak sobie obliczylam teraz i jedyna mozliwosc zeby dzidzius byl starszy to tylko 2 tyg nie wiecej bo wczesniej bylam w Polsce na szkoleniach a miesiac wczesniej tez robilam testy z nadzieja ze bede w ciazy a wyszedl negatywny. A 2 tyg roznicy i tak nie dalyby mi takiego brzuszka.

a oto i mój brzuch. 13 tydzień i 1 dzień...

jak mówiłam, jakbym nie wstawała od stołu przez kilka dnia:-p

Zobacz załącznik 135046

Sliczny brzusio i wcale nie wyglada jakbys nie wstawala od stolu :-)
 
reklama
Do góry