reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Pochwalę się swoim brzusiem 13tc 6 d :-D Jutro 14 się zaczyna
brzusio14tc6d.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja również się dołączam..mam nadzieje, ze mi sie uda z tym zdjęciem-zrobione tydzień temu..:-)
 

Załączniki

  • ScannedImage.jpg
    ScannedImage.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 52
Piekne brzuszki dziewczynki. Ja sie moim pochwale moze jutro ale ostrzegam ze jest wieeeelgachny, nikt mi nie daje ze mam termin na listopad. A najśmieszniejsze ze wyszedl mi tak w kilka dni. Oj rośnie maleństwo:tak:
 
Piekne brzuszki ,uwielbiam patrzec na takie ciazowe :D
A to moj w ta niedziele fotka robiona (Moze taki bo druga ciaza,chociaz w pierwszej tez szybko byl duzy,chociaz teraz +troche tluszczyku :p)

 
oj dziewczynki, jakie wy macie piekne brzuszki, tak juz slicznie sobie zaczynaja odstawac :D
no, a ja zaczynam sie martwic, ze moj tak jakos nie chce rosnac ;( mam nadzieje, ze wszystko z dzidziusiem jest ok, ze rosnie i sie rozwija i tylko brzuchal sobie jeszcze czeka, jutro ide na usg, wiec wszystkiego sie dowiem... tzn w sumie to nic sie nie dowiem, bo tu taki dziwny system, ze usg nie robi lekarz tylko technik, ktory nie moze powiedziec ani slowa :( ehhhh
 
reklama
Do góry