reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
cześć mamuśki :)) ja dzisiaj byłam u gina. Maluszek się dobrze rozwija, choć dalej jest o 2 tygodnie mniejszy. Byłam pierwszy raz z moim M :)) lekarz robił mi usg dopochwowo bo przez brzuszek nie było widać. Może to przez moje ciałko (za dużo go) Lekarz mówił że jest mniejszy i dopiero za 3 tyg będzie już dobrze widać przez brzuszek. Następna wizyta 10 czerwca. Wspominał mi że wtedy będę musiała zrobić badanie HCV,HBs, Odczyn Wasermana. Zastanawiam się co to jest i ile kosztują :(( wiem tylko że robi sie je w ok 20 tyg
 
zdiecie robione telefonem jakies takie maciupkie wyszlo. jak juz pisalam jeszcze nic nie widac... moze juz niedlugo :happy2:
 

Załączniki

  • IMG0178A.jpg
    IMG0178A.jpg
    5,4 KB · Wyświetleń: 221
MilenCIa fAktycznie prawie nic nie widac...ale nie ma sie co dziwic jestes szczuplutka ale niedlugo bedziesz sie juz cieszyc brzuskiem:)
 
Kochane niemartwic nam sie tu malymi brzuszkami!!!Napewno wszystko jest tak jak powinno,w pierwszej ciazy przewaznie pozniej brzszek widac.Pozatym znam takie przypadki,ze brzuszek wyskoczy pozniej ale za to jaki :)
Jeszcze bedziecie narzekac na wielkie brzuchy,jak to niemorzna sobie utow zawiazac,zalozyc skarpetek ogolic sie............wszystko przed nami.
Sliczne brzuszki :D
 
No to i ja swój brzuszek wklejam. :-D
Dziwne bo pierwszy raz widzę go na zdjęciu a w realu wydaje mi się dużo większy.
 
śliczne brzuszki :-) A jaki skarb kryją w sobie :tak:

Łapię się czasami w nocy, że próbuję przewrócić się na brzuch i czuje taki dziwny ból brzucha i od razu budzę się i przewracam na bok albo na plecki.
 
Dziewczyny, ja przy Was to wyglądam jak w 20 mcu ciązy! mam taki mega brzuch, że nie wiem, jak bede w listopadzie wyglądać:no: jak nauczę się wklejać zdjęcia, to Wam pokażę....
 
Dziewczyny, ja przy Was to wyglądam jak w 20 mcu ciązy! mam taki mega brzuch, że nie wiem, jak bede w listopadzie wyglądać:no: jak nauczę się wklejać zdjęcia, to Wam pokażę....

Jojka to chyba mamy tak samo hehe :-) Ludzie pytaja mnie na ulicy w ktorym miesiacu jestem to mowie ze dopiero 12 tydzien a oni na to ze wygladam na conajmniej 6 miesiac :-) ale przynajmniej juz sie glupio nie czuje jak wchodze do sklepow dla dzidziuskow i wybieram buteleczki sliniaczki itd:-)

Dziewczyny macie przesliczne brzuszki- kazdy wyjatkowy :-)
 
reklama
Do góry