reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

xxxklaudziaxxx faktycznie sporawy brzuszek, ale jaki śliczny! widzę, że Ty szczuplutka jesteś/byłaś przed ciążą, więc może dlatego szybko widać Ci brzuszek.
a moja koleżanka w 12 tc nosiła już pokaźną piłeczkę :) u mnie póki co nic nie widać, mimo, że to prawie 15 tydzień, ale ja należę do tłuścioszków i pewnie dlatego
 
reklama
laparada to było bardzo pedagogiczne podejście :-), dzięki wielkie mam nadzieję, że się udało. Maleństwo jest odwrócone tyłem bo miało dzisiaj badanie przezierności karkowej i wszystko ok. Nawet jest już starsze o 2 dni 13 tydz i 3 dni mu stukneły. Ma 7,5cm i na początku ruszyło nóżkami, a potem to już cały czas spało. Tylko serduszko tak fajnie biło jakby miało wyskoczyć. I jeszcze leży jakoś bokiem i głową w dół.

Kopia 13tydzien.jpg
 
klaudzia, sliczny jest twoj brzusio! ty jestes bardzo szczuplutka osobka, wiec moze jestes w ciazy troszke dluzej niz ci sie wydaje, albo... mieszka sobie tam wiecej dzidziusiow niz jeden :D tyle szczescia za jednym razem :D

ja nie naleze do najszczuplejszych osob, wiec sama nie wiem czy to dzidzius czy to moje sadelko ;)
13 tydzien 7 dzien
p1060042.jpg
 
Etna sliczny maluch :))))
to usg to spore przezycie :)))) u nas tez kolejne 3d w 22tygodniu, a takie normalne za miesiac :))) ciekawe czy znowu bedzie sie wiercic :)))
 
Ja nadal podziwiam film z ostatniego USG, a następne dopiero w czerwcu... też nie mogę się doczekać i najchętniej poszłabym na jakieś dodatkowe


tez z checia wybralabym sie na dodatkowe usg...te trojwymiarowe...wlasnie wybieram sie do polski jutro bo moj wujek tam w szpitalu lezy...ma raka krtani i chce go wspomoc dobrym slowem chociazby:-(..czy ktoras ma moze namiary na jakiegos dobrego gina w szczecinie,ktory ma takie urzadzenie i nie trzeba czekac na taka wizyte???i orientujecie sie ile taka wizyta i ogolnie wszystko kosztuje??
 
wow:-)jakie sliczne mamy juz dwa brzusiunie:-)
sama bym chciala sie juz pochwalic bo mam juz czym...wsumie 15 tydzien zaczol leciec:tak:ale musze najpierw zrobic zdjecie...jak tylko zrobie to tez wkleje...nie ma sie czego wstydzic...to sama naturalna rzecz ze brzuchanie nam rosna:tak:
 
...nie ma sie czego wstydzic...to sama naturalna rzecz ze brzuchanie nam rosna:tak:
Pewnie, ze nie ma! Brzuszki ciazowe to najpiekniesze brzucholki na swiecie!!!:-D:-D

Klaudzia, Agusisko-wasze brzuszki przesliczne!!! Dzis zaprzegne mojego mezulka aby i mnie sfotografował:tak:
 
..czy ktoras ma moze namiary na jakiegos dobrego gina w szczecinie,ktory ma takie urzadzenie i nie trzeba czekac na taka wizyte???i orientujecie sie ile taka wizyta i ogolnie wszystko kosztuje??

W Szczecinie maja super sprzet w klinice na Uni Lubelskiej, wczesniej trzeba sie zarejestrowac telefonicznie, ja mialam termin z dnia na dzien. Wkleje Ci link z cenami:
USG Szczecin - Usługowa Pracownia USG Kliniki Medycyny Matczyno-Płodowej PAM

Sa tam telefony i mapka jak trafic.
 
reklama
W Szczecinie maja super sprzet w klinice na Uni Lubelskiej, wczesniej trzeba sie zarejestrowac telefonicznie, ja mialam termin z dnia na dzien. Wkleje Ci link z cenami:
USG Szczecin - Usługowa Pracownia USG Kliniki Medycyny Matczyno-Płodowej PAM

Sa tam telefony i mapka jak trafic.


oj super:-)dziekuje ci serdecznie....jeszcze dzis zadzwonie bo w czwartek bede w szczecinie pare godzin u wujka w szpitalu a przy okazji jak sie uda rejestracja pojde dla pewnosci do polskiego lekarza...co bedzie dla mnie mozliwe dopytac sie go o wszystko co mnie interesuje:tak:i nie musza sama szperac w internecie gdzie co i jak:tak:dziekuje raz jeszcze:-)
 
Do góry