reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

Iza, zapobiegawczo przede wszystkim.
Strasznie to nudna robota, ale podobno daje dobre efekty.
Najlepiej 2x dziennie po 10 min (ręka odpada:), na kibelku lub w pozycji kucznej. Używa sie do masażu olejku ze słodkich migdałów z dodatkiem witaminy E (do kupienia oddzielnie).
Słyszałam, również że niektóre położne robią taki masaż w trakcie porodu..


 
reklama
Ajjj tak myslalam wlasnie o tym no-scar ze pewnie nie mozna go stosowac w trakcie ciazy :-( no ale dzidzius wazniejszy.
A z ta mustela to pewnie pomysle, ale co by to mialo byc? bo nigdy nie uzywalam. tzn to krem, balsam, zel czy jeszcze cos innego i czy pisze ze to na rozstepy? Pytam bo tak jak pisalam nigdy tej firmy nie uzywalam :zawstydzona/y:;-)

Malina a cwiczenie z olejkiem napewno niejedna wyprobuje hehehe :-)
 
Ajjj tak myslalam wlasnie o tym no-scar ze pewnie nie mozna go stosowac w trakcie ciazy :-( no ale dzidzius wazniejszy.
A z ta mustela to pewnie pomysle, ale co by to mialo byc? bo nigdy nie uzywalam. tzn to krem, balsam, zel czy jeszcze cos innego i czy pisze ze to na rozstepy? Pytam bo tak jak pisalam nigdy tej firmy nie uzywalam :zawstydzona/y:;-)

Malina a cwiczenie z olejkiem napewno niejedna wyprobuje hehehe :-)

znalazłam coś takiego
WELEDA Olejek do masażu krocza 50ml
to dobra firma ale cena też :crazy:
a na istniejące już rozstępy z musteli to chyba to
MUSTELA INTENSYWNY KREM NA ROZSTĘPY KURIER 11 ZŁ (714746358) - Aukcje internetowe Allegro
ja używałam ich kosmetyków do biustu i przeciw rozstępom w pierwszej ciąży i żaden rozstęp mi się nie zrobił ale to chyba dlatego że mialam mały brzuch więc teraz sobie je odpuściłam bo są drogie
za to jestem wierna mleczku i żelowi dla dzieci pomimo tego że są drogie ale za to bardzo wydajne
nie znalazłam też nic skuteczniejszego niż ich szampon na ciemieniuche bo te tłuste mazie z apteki dość że sporo kosztują to jeszcze nic nie dają
aaa ta firma nie płaci mi za reklame :-D:-D:-D
 
Iza, chyba lepiej zrób ten masaż sama;-) Ja nadal jeszcze nie dopracowałam techniki, ;-):-D
Kupiłam olejek ze słodkich migdałów i wit E, jak pisałam, wymieszałam i do dzieła.. Razem wyszło jakieś 15 PLN? Brak szwów.. bezcenne..OBY.
Co do Musteli, to słyszałam, że ten balsam zapobiegający też niweluje rozstępy, ale sama nie stwierdziłam tego. I mam nadzieję, że nie będę musiała. Jak na razie to mi po prostu ładnie pachnie:-)


 
|Ja mustele uzywalam na poczatku ciazy i tak mi przeszkadzal zapach ze sie juz teraz zniechecilam do tego, choc teraz pewnie bardziej by sie przydalo. Ale kolezanka mi to polecila.
 
Iza, chyba lepiej zrób ten masaż sama;-) Ja nadal jeszcze nie dopracowałam techniki, ;-):-D
Kupiłam olejek ze słodkich migdałów i wit E, jak pisałam, wymieszałam i do dzieła.. Razem wyszło jakieś 15 PLN? Brak szwów.. bezcenne..OBY.
Co do Musteli, to słyszałam, że ten balsam zapobiegający też niweluje rozstępy, ale sama nie stwierdziłam tego. I mam nadzieję, że nie będę musiała. Jak na razie to mi po prostu ładnie pachnie:-)



ja po tym jak przeczytałam przed pierwszym porodem że w tym szpitalu nacina się chyba 96% pierworódek straciłam wszelkie nadzieje :crazy:
mojej koleżance położna np powiedziała po porodzie właściwie nie musiałam pani nacinać :wściekła/y: mogła to zachować dla siebie :wściekła/y:
teraz mam nadzieję że się uda bez nacięcia bo będę miała swoją położną i chcę to wcześniej z nią obgadać dziecko raczej nie będzie duże niedawno rodziłam a przy pierwszym porodzie nie było masakry no i przemawiają za mną statystyki szpitalne przy kolejnym porodzie tylko 86% :-D:-D:-D więc na wszelki wypadek będę masować to krocze
 
w IE wogóle nie nacinają... jedynie te przypadki gdzie dziecko już naprawdę nie chce wyjść.... alee jak myślę xe mialaby mi tak sama skóra strzelić....:szok: to aż się boję...
 
reklama
a na istniejące już rozstępy z musteli to chyba to
MUSTELA INTENSYWNY KREM NA ROZSTĘPY KURIER 11 ZŁ (714746358) - Aukcje internetowe Allegro
ja używałam ich kosmetyków do biustu i przeciw rozstępom w pierwszej ciąży i żaden rozstęp mi się nie zrobił ale to chyba dlatego że mialam mały brzuch więc teraz sobie je odpuściłam bo są drogie
za to jestem wierna mleczku i żelowi dla dzieci pomimo tego że są drogie ale za to bardzo wydajne
nie znalazłam też nic skuteczniejszego niż ich szampon na ciemieniuche bo te tłuste mazie z apteki dość że sporo kosztują to jeszcze nic nie dają
aaa ta firma nie płaci mi za reklame :-D:-D:-D

A ja polecam coś dużo tańszego, sprawdziłam na własnej skórze, stosuję Fissan od 4 miesiąca ciąży codziennie i nie mam ani jednego nowego rozstępu (odpukać), tylko takie które zrobiły mi się jak byłam nastolatką, ale te są jasne i myślę, że ten Fissan je jeszcze rozjaśnił, kosztuje tylko ok 25 zł w aptece koło mnie, na necie tańsze widziałam.
APTEKA INTERNETOWA Medest Anna Gierula, Krzysztof Stańdo s.j.: Fissan Krem Przeciw Rozstępom 100 Ml
 
Do góry