reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze zdjecia naszych pociech ...z zewnątrz i od środka ;)

reklama
hehe ja tez sie zastanawialam i mysle ze wielki brzuch mam ale jak widze wasze cm to moj mały chociaz patrząc z drugiej strony jestesmy szczuplejsze i mniej szczuplejsze wiec u jednej 100 cm to norma a u drugiej jak szczupla to bardzo duzo :)
 
ja jestem mniej szczupła raczej :rofl2: znów urosłam i dziś mam 110 cm. Gdyby nie to, że coraz trudniej się przytulac z takim ogranicznikiem, to wcale by mi to nie przeszkadzało :tak:
W poprzedniej ciąży dobiłam do 120 cm, teraz chyba pobiję własny rekord :-D
A moja przyjaciółka dobiła do 80 cm (tyle co ja przed ciążą, hihi) i urodziła wtedy większą dzidzię niż ja ..
 
Ja to bym chciala zeby brzuch zostal mi juz taki jak jest... ciezko sie poruszac, spac, przytulac, nie wspominajac o siedzeniu czy kapaniu sie. A tu nici... juz sie "nie moge doczekac" tych rozstepow na brzuchu....

a tak apropo czy znacie jakis skuteczny produkt na czerwone rozstepy? przynajmniej zeby szybciej wybielaly...
 
Ja wczoraj zmierzylam sie w brzuchu-po raz pierwszy w ciazy-i mam 103cm. Nie jest zle, zwlaszcza, ze przed ciaza niestety nalezalam do osob bez wciecia w talii. Mialam ok 82cm. Przy mojej budowie nie widac wciecia, choc niby tega nie jestem...
Ale teraz w biodra i tylek mi poszly 3cm...
 
klaudzia chyba nie ma skutecznego sposobu na rozstępy.....:-(
są czerwone bo świerze... zbieleją po czasie dopiero.....
ja się ciesze że nie mam na brzuszku rozstępów..... ale jeszcze nie wiadomo co mnie czeka.....
 
klaudzia chyba nie ma skutecznego sposobu na rozstępy.....:-(
są czerwone bo świerze... zbieleją po czasie dopiero.....
ja się ciesze że nie mam na brzuszku rozstępów..... ale jeszcze nie wiadomo co mnie czeka.....

ja czytalam na forum sierpniowek ze super na rozstepy jest produkt no-scar polecany przez farmaceutki jednej z dziewczyn. Podobno nawet stare rozstepy maleja lub staja sie mniej widoczne. Jest jednak dosc drogi, ale chyba sie skusze. Sprobowac zawsze warto. ;-)
 
ja czytalam na forum sierpniowek ze super na rozstepy jest produkt no-scar polecany przez farmaceutki jednej z dziewczyn. Podobno nawet stare rozstepy maleja lub staja sie mniej widoczne. Jest jednak dosc drogi, ale chyba sie skusze. Sprobowac zawsze warto. ;-)
a możesz podać cenę :-D jeśli stare rozstępy maleją to przydałby mi się ...
tylko ciekawe czy można używać podczas karmienia....|?
 
ja sie zastanawialm czy juz sobie nie kupic kremu na wybielanie rozstepow bo tym co sie smaruje teraz zeby przeciwdzialal to i tak nie pomaga bo mam ich niestety na peczki...:zawstydzona/y:brzuszek, nogi, piersi......doluja mnie strasznie...ale co zrobic
 
reklama
katrenki ja mam rozstępy z przed lat wielu:-p(jakbym niewiadomo ile miała)
no i są białe ale tylko na piersiach...
czerwonych mam kilka w ololicach pach... więc nie widać ich za bardzo....
ale te stare to z chćecią bym zlikwidowała
 
Do góry