reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

reklama
A czy takie wypychanie brzucha jakby głęboko ze środka na zewnątrz, jakby Ci ktoś rękę zaciśniętą w pięść starał się wypchnąć do przodu, przez brzuch, to można uznać za pierwsze symptomy? już nie mogę się doczekać aż coś poczuję... bąbelki mam bardzo często ale w moim przypadku to na 99,9% coś innego niż Bobo... ;-)
 
A czy takie wypychanie brzucha jakby głęboko ze środka na zewnątrz, jakby Ci ktoś rękę zaciśniętą w pięść starał się wypchnąć do przodu, przez brzuch, to można uznać za pierwsze symptomy?
hmmm nie powiem Ci tego...bo doświadoczona nie jestem :) ...
Ja dzisiaj w łazience jak stalam przed lustrem i się malowałam poczułam pierwszy raz najmocniej jakby mi glista po brzuchu chodziła od wewnątrz...hehe tak to moge tak opisać :-)poczulam w jednym miejscu za kilka sekund troszke obok a później spokój ...aż się wzruszyłam :tak:...teraz zastanawiam się znowu czy to TO ale jak to czułam to byłam pewna, że to TO :-):-)i już czekam na więcej :tak:
A tak to czuję, że coś tam się rusza w brzuszku tak delikatniutko...ciężko mi to opisać :/ ale tego to akurat pewna nie jestem bo aż dziwnie cześto czuję właśnie takie dziwne delikatne ruchy w brzuchu....szczególnie od rana.
Ale dzisiaj w laziece poczułam no tak konkretnie aż mnie wryło ze szczęścia :tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
All-me- ja też baaardzo czesto czuję takie dziwne, delikatne jakby ruchy, do końca nie wiedziałam czy to to, ale jak to napisałaś, to raczej dziwne jakbyśmy obydwie czuły coś innego :)
czasami czuję już konkretne odbicie się od scianki, szczególnie po lewej stronie, tylko mój maluch jeden dzień sie baaaardzo rusza a jeden dzień prawie wcale (tych drugich dni nie lubię :p )
 
Dziewczyny ja od jakiegos tygodnia czuje takie pulsowanie w brzuchu, ktore sa najbardziej odczuwalne w pozycji siedzacej (porownane do skurczu miesni udowych) i teraz zastanawiam sie czy to ruchy czy cos innego.. Juz sama nie wiem czy ja te ruchy faktycznie juz czuje czy to jednak nie to..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lewan, nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie to strasznie dziwne uczucie. Z czasem chyba sie do tego przyzwyczaje. Najgorzej jak przez caly dzien cisza, a pozniej sobie siedze i nagle jak zaczyna pulsowac to mozna sie przestraszyc:-D
 
Sisha dokładnie :) ostatnio jechałam samochodem i jak puściłam muzykę, to mi tak "pulsnęło" w brzuchu, że aż krzyknełam. Teraz też skubana mi pulsuje :))
 
Aaaaa dziewczyny czuje, czuje Malucha :-)
Jestem pewną na 100000% :tak::tak:
Dzisiaj poczułam ala babelki od środka brzucha i to babelkowanie się przesuwalo..
Właśnie jem śniadanie i poczułam :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry