reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy...

Dziś rano chciaam obudzić łobuza i zaczęłam do niego stukać i angle jak nie walnie ;D ale tylko raz tak na odczepnego :)
 
reklama
wczoraj mój mąż mówi - a mże Franio tak by mnie tez kopnął.. przyłożył rękę do brzucha i ... Franek go kopnął.. a ten aż się przestraszył, że co to juz tak mocno kopie :)
 
Mój Wojtuś to jest dziwne stworzenie.Nieraz rano spi jak suseł a dziś np.kopał jak szalony ;D
ale uwielbiam te kopniaczki i się nie złoszczę :)
 
A ja nie wiem jak to jest u mnie z tymi ruchami bywały momentami mocne a dzisiaj jakoś wogóle nie wyczówalne!! martwię się! wypiję mleka moze mała sie ruszy! :(
 
Mychus,ja tez tak czasami mam,ale to nic zlego - napewno! :-* Glowka do gory i usmiech poprosze. :) Ja zmykam do pracy fuj. :p

Milego dzionka Mamuski! :D
 
dokłądnie tak.. czasem jak ciśnienie niskie to spada im ochota do ruszania się i sobie tam w naszych brzuszkach śpią :)
 
Dzisiaj rano moje maleństwo dało mi znać o sobie!!!! Dało mi 3 mocne kopniaki ale faza!!! Tak sie podnieciłam, że szok!! Wcześniej też czułam ruchy ale dzisiaj moje maleństwo pokazało , że ma wiecej siły:) pozdrawiam wszystkie furomiczki:)
 
super Kasiorka.. niedługo cie będzie tak kopać, że będziesz tęsknić za spokojem w brzuszku :D
 
reklama
Do góry