reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

Czesc dziewczyny.Czy jak polozycie sobie reka na brzuszku to czujecie ciagle takie jakby pulsowanie? Ja nie wiem czy to od dzidzi, ale wmawiam sobie ze tak, to troszke jakby bicie serca, tylko ze znowu jak na dziecko to za wolne.Chyba nie mozliwe ze czuje bicie swojego serca na brzuchu (a czasami nawet widze jak pulsuje).Odp.prosze (tylko sie nie smiejcie ze taka stara a taka glupia:))
 
reklama
Agniesia25 tak myśle sobie,że to pulsowanie to może pochodzi od bicia Twojego serca sprawdz czy to nie ten sam rytm.Wydaje mi się,że to nie pochodzi od dzidziusia ale nie mam 100% pewności.
 
Czesc dziewczyny.Czy jak polozycie sobie reka na brzuszku to czujecie ciagle takie jakby pulsowanie? Ja nie wiem czy to od dzidzi, ale wmawiam sobie ze tak,
to troszke jakby bicie serca, tylko ze znowu jak na dziecko to za wolne.Chyba nie mozliwe ze czuje bicie swojego serca na brzuchu (a czasami nawet widze jak pulsuje).Odp.prosze (tylko sie nie smiejcie ze taka stara a taka glupia:))

Ja też tak mam!:-) Wydaje mi się, że to raczej nasze tętno, ale mimo wszystko fajne uczucie:tak:
 
Hey,

Tez czuje takie pulsowanie :) a szczerze mowiac to nie wiem jakie to uczucie opisywanych motylkow, plywajacej rybki czy babelkow... poniewaz nigdy tego wczesniej nie czulam hihi ostatnio jak sie o tym naczytalam to sobie wkrecalam ze to to... a to pewnie kiszki marsza graly hehehe


Takze czekam z utesknieniem na piersze znaki z brzusia :)))

Pozdrawiam

A.
 
Wiecie co, 2 dni temu jak sie polozylam spoc to poczulam jakby ktos dmuchal mi balona na dole w brzuszku i tak kilka razy, wczoraj wieczorem tez to poczulam.Dzis rano lezalam lezalam i nic wiec nie wiem czy to to.Czarna pisala ze jesli to ruchy to musza byc systematyczne i z kazdym dniem mocniej wyczuwalne a tu od wczoraj wieczora nic.Juz sie troche martwie bo to niby 18 tydz i 3 dzien.A moze to bylo to???Czekam na odp. od specjalistek:-D
 
reklama
Agniesia25ja to odczuwam jako lekkie kopniecie ale Ty moze w inny sposob to interpretujesz?myśle,że jest duże prawdopodobienstwo,ze właśnie poczułaś pierwsze ruchy swojego dzidziusia!!!!!!!!!!!!!a to że od wczoraj wieczora nic to nic złego z dnia na dzień wiele sie nie zmieni:tak: a maludy wykazuja wieksza aktywność właśnie wieczorkiem jak mamusia już odpoczywa;-)także nie ma powodów do zmiartwień a raczej do radości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zobaczysz minie pare dni i będziesz coraz silniej odczuwała kopniaki;-)Jesli chodzi o to ze w18 tc nie sa odczuwalne ruchy to nic zlego, przy pierwszej ciazy z reguly odcz.sie po20 tc ale nie jest to regula ja poczułam w 17 tc z pierwszym dzieckiem! ale sie rozpisałam!!!!!!!!!!!!
 
Do góry