reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

jak wygląda u ciebie sytuacja ?
wiesz już kiedy będziesz podchodzić do stymulacji ?
Dopiero w połowie następnego cyklu mam się pojawić na wizycie. Także mam dłuższą przerwę. Z jednej strony, troszkę to smutne, bo już wystarczająco dużo czasu straciłam. Z drugiej miło odpocząć od tych wizyt, leków i ciągłego patrzenia w kalendarzyk.
Pracy mam dużo, to czas szybko biegnie, a i zrelaksować się przy winku można 😉
 
reklama
Dopiero w połowie następnego cyklu mam się pojawić na wizycie. Także mam dłuższą przerwę. Z jednej strony, troszkę to smutne, bo już wystarczająco dużo czasu straciłam. Z drugiej miło odpocząć od tych wizyt, leków i ciągłego patrzenia w kalendarzyk.
Pracy mam dużo, to czas szybko biegnie, a i zrelaksować się przy winku można 😉
Relaks też jest potrzebny :)
Przypomnij mi ty teraz bierzesz antykoncepcyjne?
 
Hej dziewczyny 🙂 czy pozwolicie,że dołączę do Was w staraniach o maleństwo? Czekam na pierwszy dzień cyklu (obstawiam święta lub zaraz po) i zaczynam stymulację. W tym miesiącu będę miała punkcję, a w kolejnym transfer mrożaczka, z uwagi na problemy immunologiczne. To będzie nasz pierwszy raz.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ❤️
 
Hej dziewczyny 🙂 czy pozwolicie,że dołączę do Was w staraniach o maleństwo? Czekam na pierwszy dzień cyklu (obstawiam święta lub zaraz po) i zaczynam stymulację. W tym miesiącu będę miała punkcję, a w kolejnym transfer mrożaczka, z uwagi na problemy immunologiczne. To będzie nasz pierwszy raz.
Trzymam za Was wszystkie kciuki ❤️
hej hej! Miło Cie poznać! Ja też czekam na 1 dc, więc pewnie będziemy razem przechodzić cały cykl, to także nasz pierwszy raz z in vitro. Opowiesz coś o Waszych staraniach i skąd decyzja o in vitro?
W naszym przypadku choroba męża uniemożliwia naturalne starania, za nami 4 nieudane IUI.
 
hej hej! Miło Cie poznać! Ja też czekam na 1 dc, więc pewnie będziemy razem przechodzić cały cykl, to także nasz pierwszy raz z in vitro. Opowiesz coś o Waszych staraniach i skąd decyzja o in vitro?
W naszym przypadku choroba męża uniemożliwia naturalne starania, za nami 4 nieudane IUI.
Jej, jak fajnie,że nie będę sama! :) My staramy się 3 lata, a diagnozujemy od 2 lat.
Mam 37 lat.
W zeszłym roku w styczniu mieliśmy iui- bez efektu, a w lutym naturalnie zaszłam w ciążę, jednak w szóstym tygodniu płód obumarł :( po poronieniu wzięłam sprawy w swoje ręce, zrobiłam sporo badań genetycznych i immunologicznych, z których jedynie miałam za wysoki poziom komórek NK. Od immunologa dostałam plaquenil i różne suple z zaleceniem,że jak się przez 3 miesiące nie uda, to zostaje IVF. Następnie udaliśmy się do kliniki leczenia niepłodności, gdzie dostaliśmy encorton na 3 miesiące i też nic. Taka o historia. Od 1 DC startujemy z bemfola, menopur, orgalutran.
 
Dziewczyny ! Jak się czułyście po transferze ? Jestem właśnie po, taki dziwny ból mam na jednym jajniku nie wiem czy to kwestia samego zabiegu czy co ?
 
reklama
Dziewczyny ! Jak się czułyście po transferze ? Jestem właśnie po, taki dziwny ból mam na jednym jajniku nie wiem czy to kwestia samego zabiegu czy co ?
Oj tutaj nie pomogę 😔 Pierwszy transfer mam zaplanowany w sobotę... Ale biorąc pod uwagę moje dotychczasowe przygody z in vitro jestem przerażona. dochodzę do siebie po punkcji. Boże dziewczyny to było straszne. Anestezjolog wgl nie podołał zadaniu… narkoza nie zadziałała, a środki przeciwbólowe w połowie przestały działać. Leżałam na fotelu i płakałam. Teraz minęły 4 dni, mam wzdęty brzuch i jakieś dziwne bóle… jakby miesiączkowe? Ale to chyba nie możliwe, żebym dostała tak szybko miesiączke, co myślicie? Rany jakim my to wszystko kosztem musimy robić 😔 Sorki za dołujący wpis 🙈
 
Do góry