reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Nie trać nadziei :)
brzuch może zaczyna cie bolec bo sie stresujesz, w najgorszym wypadku myślicie o następnej procedurze ?
Nie, to już było ostatnio podejście. Nie decydujemy już się na kolejną procedurę. Za dużo i finansowo mnie to kosztowało. Nie dała bym rady zaczynać od nowa i psychicznie i fizycznie.
 
reklama
Nie, to już było ostatnio podejście. Nie decydujemy już się na kolejną procedurę. Za dużo i finansowo mnie to kosztowało. Nie dała bym rady zaczynać od nowa i psychicznie i fizycznie.
a która to była wasza procedura ?
my na pewno podejdziemy do drugiej, tylko finansowo tez jest słabo wiec będziemy mieć przymusowa przerwę...
 
Dziewczyny, widzę, ze rozmawiacie tu o pieniądzach, wiec pozwolę się sobie wtrącić po raz kolejny: Bezczelny Lewak (fb) razem z klinikami bocian w całej Polsce organizują dofinansowanie ivf dla par, które nie łapią się na dofinansowania miejskie/wojewódzkie itd. Pokrywają 100% kosztow procedury, pacjenci płacą tylko za badania i leki. Jeszcze się program nie zaczął, więc każdy kto spełnia warunki ma szanse skorzystać :)
 
a która to była wasza procedura ?
my na pewno podejdziemy do drugiej, tylko finansowo tez jest słabo wiec będziemy mieć przymusowa przerwę...
To była pierwsza i ostatnia z której mieliśmy 4 zarodki. I teraz był już ostatni. I już się pogodziłam i nastawiłam psychicznie na wszystko.
 
Dziewczyny, widzę, ze rozmawiacie tu o pieniądzach, wiec pozwolę się sobie wtrącić po raz kolejny: Bezczelny Lewak (fb) razem z klinikami bocian w całej Polsce organizują dofinansowanie ivf dla par, które nie łapią się na dofinansowania miejskie/wojewódzkie itd. Pokrywają 100% kosztow procedury, pacjenci płacą tylko za badania i leki. Jeszcze się program nie zaczął, więc każdy kto spełnia warunki ma szanse skorzystać :)
korzystalam kiedys z kliniki Bocian ale nie bylam zadowolona, wiec nie skorzystam z tego dofinansowania, szkoda ze tylko Bocian ma dofinansowanie :(
 
reklama
Do góry