reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Wierzmy, że będzie dobrze. A jak się czujesz, jakieś objawy przedmiesiączkowe czy bóle? Ja wczoraj miałam lekkie objawy i dziwne kłucia w dole. Piersi nie bolą. U mnie przed miesiączką zawsze ból piersi i to mocny oraz niesamowite bóle brzucha. Ogólnie bardzo źle przechodzę te miesiączki. I sama nie wiem co mam myśleć?
ogólnie czuje sie normalnie, piersi cały czas są delikatniejsze (ogolnie nigdy piersi mi nie doskwierają przed miesiaczka) bolę brzucha jak przed miesiączka tez sie jeszcze zdarzają ale dużo rzadziej niż kilka dni temu, jestem placzliwa ale tak juz mam od dluzeszgo czasu to chyba zmęczenie psychiczne, mozliwe ze tabelki ktore przyjmuje tez daja o sobie znac wlasnie w taki sposob ze organizm zachowuje sie troche inaczej niz przy standardowym cyklu. Moje miesiaczki zawsze sa bolesne, podczas jednego okresu zjadam cala paczkę tabletek przeciwbólowych, na ogol moje żelazo jest poniżej normy po 3 miesięcznym stosowaniu żelaza miesiączka przebiegła bez bolu i wydaje mi sie ze to żelazo mi pomoglo, a ty zelazo masz w normie ?
 
reklama
A czemu tak wcześnie robiłaś betę? Przeważnie każą czekać do 14 dni po....
Hejka, u mnie to była tzn. druga weryfikacja (nawet do końca nie wiedziałam, co dokładnie będą chcieli sprawdzać). Przede wszystkim chodziło o to, żeby ustalić dawki progesteronu itp. ale sprawdzali tez pewnie, czy beta drgnęła. Nie robiłam jej z "własnej ciekawości" 😊 teraz będę miała 3 weryfikację i ten wynik, który już potwierdzi lub wykluczy ciąże:)
 
Beta 6,0 wskazuje na ciąże, nie stresuj się, ze jest za mała, 5dpt zarodek mógł się dopiero co zaimplantować. Ja tez od początku jestem obstawiona po kokardę progesteronem i na początku byłam w szoku po co tyle tego a teraz boje się momentu kiedy będę miała to wszystko odstawić ;) bądź dobrej myśli i zrób przyrost bo to on jest najważniejszy, dużo ważniejszy niż pojedynczy wynik bety. A te widełki o których piszesz sa jakies dziwne, u mnie ciąża 3 tydz jest przy becie powyżej 5,8. Trzymam kciuki 🤞🏻
Dziękuję! Takiej wiadomości potrzebowałam, no wiadomo - nie chce, żeby mi ktoś napisał "nie no, napewno jesteś w ciąży", ale żeby mnie uspokoił, czy tam pocieszył:) tak wiec - pocieszyłaś 😊
 
Dziękuję! Takiej wiadomości potrzebowałam, no wiadomo - nie chce, żeby mi ktoś napisał "nie no, napewno jesteś w ciąży", ale żeby mnie uspokoił, czy tam pocieszył:) tak wiec - pocieszyłaś 😊
Kiedy będziesz teraz robić kolejne badania? Niezmiennie zaciskam kciuki tak mocno jak tylko potrafię :)
 
ogólnie czuje sie normalnie, piersi cały czas są delikatniejsze (ogolnie nigdy piersi mi nie doskwierają przed miesiaczka) bolę brzucha jak przed miesiączka tez sie jeszcze zdarzają ale dużo rzadziej niż kilka dni temu, jestem placzliwa ale tak juz mam od dluzeszgo czasu to chyba zmęczenie psychiczne, mozliwe ze tabelki ktore przyjmuje tez daja o sobie znac wlasnie w taki sposob ze organizm zachowuje sie troche inaczej niz przy standardowym cyklu. Moje miesiaczki zawsze sa bolesne, podczas jednego okresu zjadam cala paczkę tabletek przeciwbólowych, na ogol moje żelazo jest poniżej normy po 3 miesięcznym stosowaniu żelaza miesiączka przebiegła bez bolu i wydaje mi sie ze to żelazo mi pomoglo, a ty zelazo masz w normie ?
Co do żelaza to niewiem bo nie badałam. Jutro jadę na betę. Próbuję wierzyć ale coś dzisiaj już tracę tą wiarę. Brzuch mnie coś zaczyna pobolewać jak na okres bo jutro powinnam dostać miesiączki i mam przeczucie, że wszystko poszło na marne. 😭😓😭
 
Kochane trzymam kciuki za Was i podziwiam każdą za siłę.
Ja jestem tak "rozwalona" przez to wszystko ze właśnie pomyliłam terminy u okulisty, w pracy jakieś głupie błędy, nie sądziłam ze az tak będę to wszystko przeżywać a tu dopiero procedura przed nami...
 
Co do żelaza to niewiem bo nie badałam. Jutro jadę na betę. Próbuję wierzyć ale coś dzisiaj już tracę tą wiarę. Brzuch mnie coś zaczyna pobolewać jak na okres bo jutro powinnam dostać miesiączki i mam przeczucie, że wszystko poszło na marne. 😭😓😭
Nie trać nadziei :)
brzuch może zaczyna cie bolec bo sie stresujesz, w najgorszym wypadku myślicie o następnej procedurze ?
 
reklama
Do góry