reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
juz mam wynik, az mi sie goraco zrobilo 😬
Trzymam mocno kciuki! i też się stresuję Twoimi wynikami, bo śledzę od jakiegoś czasu Twoje wpisy i podziwiam Cię za walczące serce.
Podczytuję Was po cichu, bo sama przygotowuję głowę do in vitro. 4 kwietnia mamy pierwszą wizytę w klinice i od razu chcemy iść w tym kierunku, jak najszybciej się da.

Wszystkie jesteście tutaj mega odważne i wspaniałe. I mam nadzieję, że do każdej z Was szczęście się niebawem uśmiechnie❤️
 
Trzymam mocno kciuki! i też się stresuję Twoimi wynikami, bo śledzę od jakiegoś czasu Twoje wpisy i podziwiam Cię za walczące serce.
Podczytuję Was po cichu, bo sama przygotowuję głowę do in vitro. 4 kwietnia mamy pierwszą wizytę w klinice i od razu chcemy iść w tym kierunku, jak najszybciej się da.

Wszystkie jesteście tutaj mega odważne i wspaniałe. I mam nadzieję, że do każdej z Was szczęście się niebawem uśmiechnie❤️
również trzymam za ciebie kciuki <3
 
Trzymam mocno kciuki! i też się stresuję Twoimi wynikami, bo śledzę od jakiegoś czasu Twoje wpisy i podziwiam Cię za walczące serce.
Podczytuję Was po cichu, bo sama przygotowuję głowę do in vitro. 4 kwietnia mamy pierwszą wizytę w klinice i od razu chcemy iść w tym kierunku, jak najszybciej się da.

Wszystkie jesteście tutaj mega odważne i wspaniałe. I mam nadzieję, że do każdej z Was szczęście się niebawem uśmiechnie❤️
oj to będziemy w podobnym czasie podchodzić do wszystkiego 💕 my podjęliśmy decyzję ze jeśli nie dostaniemy dofinansowania to przekłady inne plany po prostu i idziemy dalej z tematem, nie ma teraz nic ważniejszego 💕
 
oj to będziemy w podobnym czasie podchodzić do wszystkiego 💕 my podjęliśmy decyzję ze jeśli nie dostaniemy dofinansowania to przekłady inne plany po prostu i idziemy dalej z tematem, nie ma teraz nic ważniejszego 💕
Jeśli będzie taka możliwość to już w najbliższym cyklu chciałabym podejść do procedury, czyli od połowy kwietnia. Zobaczymy co lekarz powie na pierwszej wizycie.
Dla nas aktualnie tez nie ma nic ważniejszego, żadne podróże czy zakupy nie cieszą, wiec wszelkie pieniądze wydamy na spełnienie tego marzenia ❤️

Fajnie jak w podobnym czasie będziemy podchodzić, będzie nam raźniej :)
 
reklama
Do góry