reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

reklama
Teraz to już sama głupnę. No wychodzi na to, iż zamrozili komórki jajowe, bo przecież nie zamroziliby niewykształconych zarodków. Dzięki za wiadomość. Jutro zapytam. Jestem załamana...
co do mrożenia komórek to tez sa rożne opinie, mi lekarz osobiście powiedział ze mrożenie nie psuje jakość komórek ale istnieje szansa za na 10 komórek 1 odpadnie wiec to tez nie jest dużo
 
@Blue1996 i @marzycielko - jestem na 86 stronie czatu, także powoli nadrabiam, ale proszę powiedzcie mi jak u Was wygląda sytuacja po odroczonym transferze. Jaki czas po jego odroczeniu miałyście transfer, no i czy się udało? Ja też mam odroczony ze względu na ryzyko hiperstymulacji.
u mnie odroczony transfer odbył sie w następnym cyklu po punkcji, odroczony był z powodu pobrania dużo jajeczek przez co moje jajniki były napuchnięte wiec organizm musiał odpocząć, niestety transfer sie nie udał.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie
W poniedziałek beta 31.1
Środa 37.1
Przyrost 19.4
27.11 mieliśmy podane
Więc 2 tygodnie od
Czy któraś się z tym spotkała i czy to znaczy że to koniec mojego 2 dniowego szczęścia
Wiem że muszę zrobić jeszcze raz w piątek ale do tego czasu zwariuję
 
Do góry