reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Teraz to już sama głupnę. No wychodzi na to, iż zamrozili komórki jajowe, bo przecież nie zamroziliby niewykształconych zarodków. Dzięki za wiadomość. Jutro zapytam. Jestem załamana...
Na mrożenie komórek musiała byc Twoja zgoda, chyba że podpisałaś dokumenty, a przeoczyłaś tę informację. Ja np. na mrożenie samych komórek jajowych się nie zgodziłam.
 
reklama
@Devin oby to był szczęśliwy dzień dla Ciebie, bo mi przyniósł kupę nerwów i strachu. Jakieś plamienie dostałam, zwiększona dawka duphastonu i nakaz leżenia.
Jutrzejszy dzień będzie kluczowy 🥺
Ja dzis jestem tak zestresowana ze jak wchodzilam do gabinetu to ze szklanymi oczami, coś czuje że to nie mój czas..😞
Leż, odpoczywaj✊🏻
 
Na mrożenie komórek musiała byc Twoja zgoda, chyba że podpisałaś dokumenty, a przeoczyłaś tę informację. Ja np. na mrożenie samych komórek jajowych się nie zgodziłam.
tak jak lisze Lilli2 na mrożenie komórek trzeba wyrazić zgodę i dodatkowo trzeba opłacić mrożenie, jeżeli masz przy sobie dokumenty które trzeba podpisać do procedury to przeczytaj je na spokojnie
 
Dziewczyny mam pytanie
W poniedziałek beta 31.1
Środa 37.1
Przyrost 19.4
27.11 mieliśmy podane
Więc 2 tygodnie od
Czy któraś się z tym spotkała i czy to znaczy że to koniec mojego 2 dniowego szczęścia
Wiem że muszę zrobić jeszcze raz w piątek ale do tego czasu zwariuję
niestety ale ta beta nie wygląda dobrze :( potwórz bete jeszcze raz jutro
 
reklama
Do góry