reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze podejście do in vitro. Kto zaczyna?

Nie pozostaje Ci i tak nic innego jak sprawdzić czy rośnie czy spada.
Nie załamuj się, dobrą informacją jest to, że beta skoczyła.
Beta po 48h z 20 spadła do 18.
To koniec naszego szczescia 💔
Martwię sie teraz brakiem krwawienia, ale może wystapi wkrótce skoro dopiero dziś odstawiłam wszystkie leki? Bardzo nie chciałabym musieć iść na zabieg...
To był mój pierwszy transfer, ale druga ciaza biochemiczna i przy pierwszej wszystko oczyściło się samoistnie
 
reklama
Beta po 48h z 20 spadła do 18.
To koniec naszego szczescia 💔
Martwię sie teraz brakiem krwawienia, ale może wystapi wkrótce skoro dopiero dziś odstawiłam wszystkie leki? Bardzo nie chciałabym musieć iść na zabieg...
To był mój pierwszy transfer, ale druga ciaza biochemiczna i przy pierwszej wszystko oczyściło się samoistnie
Po odstawieniu lekow za 2-3 dni dostaniesz okres.
Zabieg jest robiony jak jest wieksza ciaza, jak jest zarodek a u Ciebie przy takiej becie nawet pęcherzyka ciążowego nie ma.. po prostu dostaniesz „spóźniony okres” 🙁
 
Zrobię to
Ale
Czuję że do jutra zwariuję
Ciężko przeszłam stymulację a teraz to
Kiedy będzie dobrze bo zaczynam się zalalmywac z powodu starania się o dziecko
Strasznie to ciężkie i dziwne
Ja kiedyś myślałam że in vitro to takie hop siup i ciąża ,,,,,,a tu trzeci rok i nic dwie procedury z pierwszej jeden zaroodek tylko z drugiej dwa
Dwa transfery nieudane a przed tym trzecim ostatnim już rok badam immunologię
In vitro uczy cierpliwości.
Chociaż moja znajoma długo się starała naturalnie i od razu zaszła w ciążę po pierwszym transferze a teraz zaliczyła wpadkę naturalnie.
 
Ja kiedyś myślałam że in vitro to takie hop siup i ciąża ,,,,,,a tu trzeci rok i nic dwie procedury z pierwszej jeden zaroodek tylko z drugiej dwa
Dwa transfery nieudane a przed tym trzecim ostatnim już rok badam immunologię
In vitro uczy cierpliwości.
Chociaż moja znajoma długo się starała naturalnie i od razu zaszła w ciążę po pierwszym transferze a teraz zaliczyła wpadkę naturalnie.
każda z nas na początku myśli ze in vitro to hop siup i ciaza
ja tez jestem po dwoch nieudanych transferach i rowniez przed kolejnym badam immunologie, u jakiego immunologa sie leczysz ?
 
każda z nas na początku myśli ze in vitro to hop siup i ciaza
ja tez jestem po dwoch nieudanych transferach i rowniez przed kolejnym badam immunologie, u jakiego immunologa sie leczysz ?
U Paśnika byłam w listopadzie.
Zapisałam się do niego w kwietniu i żeby nie tracić czasu to poszłam do immunologa u siebie w mieście, i do Łodzi pojechałam że wszystkimi badaniami on mi tylko allo mlr i cross match zlecił,
2 stycznia mam tele poradę
 
Nie wytrzymałam do jutra tzn jutro i tak pójdę żeby dać znać lekarzowi i czy mam odstawiać leki ale
11.12 31
13.12 37
14.12 40
Więc przyrost żaden
Jestem załamana
 
Nie wytrzymałam do jutra tzn jutro i tak pójdę żeby dać znać lekarzowi i czy mam odstawiać leki ale
11.12 31
13.12 37
14.12 40
Więc przyrost żaden
Jestem załamana
Trzymaj się Ewela! Musimy się trzymać, bo przyjdzie nasz czas i musimy być gotowe. Niech z końcem 2023 skończą się porażki a 2024 będzie super płodny!
Musi tak być bo już mam dość płakania co miesiąc od 2ch lat...
 
reklama
Do góry