reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
to baaardzo mało zużywasz - 3 dziennie tylko??... Moja jak miała 3 miesiące to waliła kilka kup dziennie, nie mówiąc już o siusianiu...

Mój synek jest na mlekuz butelki więc zdarza mu sie nawet nie robić czasem kupki, a i siusia też nie tak często. Nie licze ile dziennie zużywa, bo napewno nie tylko 3, ale jak kupie na początku miesiąca paczke 98 pampersów to spokojnie następną kupuje dopiero pod koniec. To zależy też od dnia i od tego jak długi jest miesiąc:)
 
Ja przewijam synka za każdym razem przed posiłkiem i jeszcze w między czasie jak odkryję, że coś zrobił - w efekcie na tydzień schodzi mi 1-1,5 paczek pieluch.

Radzę Wam babeczki nie oszczędzajcie na pieluchach, bo odparzenia u dziecka to jedno, a poważniejsze choroby skóry czy narządów rodnych to druga ważna kwestia.
 
ja to nawet gdybym czasami chciała zaoszczędzić to nie mogę. Bo mały wali 4 albo 5 kup dziennie i to prawie za każdym razem kiedy ma założoną świeżą.
 
Ja przewijam synka za każdym razem przed posiłkiem i jeszcze w między czasie jak odkryję, że coś zrobił - w efekcie na tydzień schodzi mi 1-1,5 paczek pieluch.

Radzę Wam babeczki nie oszczędzajcie na pieluchach, bo odparzenia u dziecka to jedno, a poważniejsze choroby skóry czy narządów rodnych to druga ważna kwestia.

Myśle że przewijanie co trzy godzinki ( chyba że kupka jest to wtedy odrazu ) tak jak ja to robie to nie jest oszczędzanie ,niekiedy niunia nawet nie zdąży nic zrobić .Gdybym robiła to częściej wprawiła bym Julie w nerwice :p
Napisałaś ze wychodzi ci paczka ,a ile sztuk ? mała ,duża ?
 
cześć, był dzień ze zurzyłam 3 pieluchy, był dzień że zurzyłam 13 pieluch i więcej. Nie da się powiedziec dokladnie ale $$srednia to chyba 7 tak mi się wydaje
 
Ja to wolę się chwilowo nie chwalić, bo kolejny dzień biegunki mamy niestety...
U Was jak widzę to spory ten rozrzut "średniego zużycia":tak:
A w temacie konkursowej nagrody ostatecznie stanęło na tym, że roczny zapas pieluch to 30 paczek. Zresztą konkurs już się zaczął, więc szansa dziewczyny, szansa ;-)
A jeszcze dla najszybszych gwarantowany termometr elektroniczny
 
reklama
Do góry