reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

Majandra i gagulec mają rację, ja też ostatnio kupiłam te Dada Premium bo mały miał rozwolnienie i szkoda mi było używac droższych skoro i tak co pół godzinki była okupana..
Moim zdaniem dużo nie odbiegają od pampersów czy Huggisów. Wytrzymały nawet całą noc.
 
reklama
Kira uzywałam w zyciu 4 pieluch.Pampersow,Happy,Rossmana i Tesco.Te 2 pierwsze to na pewno nie sa.Ale te co wkleiłas miałam na bank.Wydaje mi sie,ze to Rossmeny ale moge sie mylic,wczoraj jak ci napisałam to zdałam sobie sprawe ze mogły to byc Tesco.Bo rosmany chyba maja taki ciemno niebieski pasek.Musisz sama sprawdzic...ale to chyba tesco.Byłam z nich bardzo zadowolona ale jak mała zaczeła chodzic top przeszłam na pampersy bo Julia jest kluseczka a te elastyczne paski z boku duzo daja.Podjedz sobie do Tesco i sprawdz.Przepraszam ze wprowadziła cie w bład.Acha to sa te drozsze tesco te tansze sa ceraciane.Mam nadzieje ze pomogłam:tak:
 
witam,:-)
mogę odpowiedzieć na 100% to są pieluszki TESCO, wczoraj je dostałam od znajomej, bo jej maluch już nie używa. nie sprawdzałam ich jeszcze ale ona chwaliła.
ja do tej pory używam tylko pampers i porównując wizualnie to te tesco mają więcej tego wkładu (granulek) są grubsze od pampersów:-)
 

Załączniki

  • Zdjęcie198.jpg
    Zdjęcie198.jpg
    347,7 KB · Wyświetleń: 54
  • Zdjęcie199.jpg
    Zdjęcie199.jpg
    188,4 KB · Wyświetleń: 56

Cześć dziewczyny co do pampersów to moge śmiało stwierdzić, że biedronkowa dada jest super. Wole je od orginalnych pampersów, bo przy moim synku lepiej się sprawdziły. Jesli chodzi o te pampersy z Tesco to raz jeden miałam i faktycznie tez sa super i załuje ze nie moge ich u nas kupić bo nie mamy w okolicy tego sklepu.
 
Dzięki Wam wszystkim kochane:sorry2:
Tak znalazłam-TESCO UNISEXY:laugh2:
Kupiłam,rewelcja-bardzo sie ciesze ze mi pomogłyście.Faktycznie maja różne morskie stworzonka:tak:
 
Mój Mały to całkiem niezły żarłok:) Ma 6 tygodni i waży 5700. Najczęściej zaraz po najedzeniu się (albo jeszcze w trakcie) robi kupę. I tu mam dylemat, bo w szpitalu mnie okrzyczano, by nie przewijac go zaraz po jedzeniu, bo wtedy dziecko mocno ulewa. To co? Mam pozwolić mu spać do następnego jedzenia w kupie i potem podobnie... Przewinę, on się naje i...zrobi kupę. Co Wy na to?
 
Pierwsze slysze, ze po jedzeniu sie nie przwija:/ Mysle, ze jak dzidzia zje i sie odbije i zaczeka chwilke to nie powinno byc problemu. Ja bym na pewno w kupie nie trzymala, bo tylko pupka sie odparzy, a i wszystko przyschnie i trudniej pozniej wymyc. Zreszta co ma przewijanie do ulewania, przeciez i tak i tak dziecko lezy, bo chyba nie nosi sie go na rekach przez godzine po jedzeniu.
kantadeska gratuluje synka z tak swietnym apetytem. przynajmniej sie nie musisz martwic o przybieranie na wadze;)
 
reklama
Pamietam u nas było to samo kupka w trakcie jedzenia albo zaraz po :sorry2:ja normalnie przebierałam pieluche i nic sie nie działo...a taki maluszek potrafi zasnąć na 3 godzinki i co wtedy cały czas ma byc w kupie??Pewnie chodzi o odczekanie jakiejs chwili na bekniecie i juz...:)
 
Do góry