reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pielęgnacja maluszka

a ja jeszcze wróce do odparzeń. Wczoraj wykąpałam Ale w nadmanganianie i dzisiaj krostek nie ma wogóle. Reszte ciałka posmarowałam balsamem zeby jej nie przesuszyc a pupke zostawilam i nie ma śladu odparzenia-także polecam.

Zrobiłam tak samo. Już po pierwszej kąpieli w nadmanganianie odparzenie zeszło prawie całkowicie.
 
reklama
Z tego co wiem, woda powinna być lekko zabarwiona. Tak przynajmniej robi moja matka.
U nas niestety odparzenia znów się pojawiły, jak przestałam synka podmywać w nadmanganianie. Ponieważ za często nie można ze względu na wysuszenie naskórka.
 
witam.sprzedam 5puszek mleka bebilon pepti1. cena10zł za puszke plus 5zł koszt wysyłki. puszki nowe oryginalnie zapakowane, córka przeszła juz na bebilon 2 a zapas 1 został. kontakt justw42@wp.pl
 
do tej pory stosowalam oliwe z oliwek do smarowania małej a wczoraj podkusiło mnie i złapałam oliwke z nivea bo mała miała sucha skórkę na szyjce musiałam nie dosmarować przy kompieli i dziś szyjkę ma straszna cała czerwona to wyglada jak odparzenie dobrze ze mi nie przyszło na myśl posmarować ją całą teraz juz chyba nie kupie zadnej
 
ja nie smaruje oliwką tylko kąpie w oilatum. naprawdę jestem zadowolona z efektu. mały tak nie lubi opuszczać wanienki i się ubierac, że jak bym jeszcze musiała go smarować to chyba bym krzyczala razem z nim hehe
 
reklama
Do góry