reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pielęgnacja maluszka

reklama
Ja uzywam 2, ale Toska tez nie jest jeszcze jakims wagowym kolosem, tez wczoraj zaczelam jumbo pake i mysle, ze po jej wykonczeniu, przejde juz na 3:-)
 
PM- nam czasem też coś się przedostanie na zewnątrz ale to moja wina bo czasem za słabo zapnę bo nie chce żeby ją uwierało potem jak śpi na boczku to czasem coś wycieknie ale to nie dlatego że ma pełno tylko że mama źle zapięła teraz kupiłam dwie paki 3 takie jumbo packi jak 2 się skończą to 3 wypróbujemy
 
Hmmm... Tymona uczuliła oliwka Nivea Baby... Na razie wysmarowałam go Oilatum, zobaczymy...

Dziewczyny, wydaje mi się, że już mu się zaczyna ciemieniucha - czy tylko oliwką smarować? (mam jeszcze oliwkę Penaten, ale chcę ją zacząć używać, jak zejdą plamki uczuleniowe po tamtej).

Aha - i schodzi mu skóra z brzuszka i ud jak po opalaniu, ale miejsca, z których zeszła nie wyglądają na podrażnione... Czy którejś z Was dziecko tak miało???
 
ninja, oilatum się nie smaruje tylko dodaje do wody do kąpieli. A jeśli już smarujesz, to należy to spłukać wodą, ale to już przy bardzo przesuszonej skórze się stosuje. A skóra będzie się łuszczyć, to normalne.
 
my tez jutro idziemy do lekarza bo Kondzik ma straszne odparzenie a nic nie pomaga:-(

mrowa donieś co ci lekarz doradził, bo mi tak żal tej małej pupy, a poprawy nie widać:no::no::no:

ja dziś wróciłam do pampersów 1, bo one mają tą powłokę chroniącą przed kupą i dopóki ich używaliśmy pupa była piękna.. nie wiem czy to coś pomoże... no i mam jeszcze dwie paki 2 (dostałam w prezencie), więc szybko do 3 nie dojdziemy..
 
reklama
ninja ciemieniuchę smaruj oliwką i powinno to załatwić sprawę.. a ze skórką czasem tak bywa..
 
Do góry