reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Też karmie plastikowo taka ktora powyzej 40st.C zmeinia kolor naprawde polecam, ale córcia wyrywa mi metalowe łyszeczki...jak wiadomo metalowe sa zimne a ona zabkuje wiec je poprostu uwielbia i pod kontrola pozwalam jej sie chwile pobawic w "jedzenie łyżeczki"
 
Oj ja też daje małemu metalową....Zazwyczaj jak ja cos jem....Te metalowe, przynajmniej nasze, są troszke za głebokie i źle mu sie z nich je...słysze jak zahacza o ząbki....ale to przecież zalezy od własnych upodobań...
 
Dziewczyny mam do Was pytanie. Czy Wasze dzieci mają na kolanach sniaki? Moj Bartek ma ich pelno od jakiegos czasu i nie mam pojecia skad. Mozliwe,ze od raczkowania????
 
celinko moja Emilka jest taka poobijana i to nie tylko na nogach że moja mama twierdzi że ja ją bije:-) a lekarz się śmiał że mam w domu chłopczyce hihihi
 
reklama
u nas tez siniaczki na nóżkach - pewnie i od raczkowania i od upadania na różne przedmioty - w sensie zabawki ;-)

a mam jeszcze takowe pytanko - bo Oli tak jakby zbiera się brudek w pępuszku, sama kąpiel nie usuwa go, a przecież nie będę go czyścić pałeczkami, no nie? to jak go oczyścić? zostawić taki jaki jest??
 
Ostatnia edycja:
Do góry