reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Black ja nie zakładam(pediatra doradziła żeby zrezygnować z czapki i skarpetek)tylko jak wyciągam ją z wózka to zakładam kapelusz żeby ochronić główkę przed słoncem!!!:tak:
 
Jak Natasia była mała, to zakładałam choćby nie wiem, co:cool2::shocked2::shocked2:. A teraz jak mam Mata, to mu chyba na więcej luzu pozwalam;-), bo jak jest bardzo gorąco, to mu ściągam, ale musi leżeć w cieniu. Zresztą, ja go na ostre słońce nie daję, więc często zdarza się, że jest bez czapki;-). Tylko skarpetki ma prawie zawsze, bo mu potem stópki marzną, pomimo, że ciepło (może ze 3, 4 razy był bez skarpet, nawet śpi w skarpetkach lub w śpioszkach, bo się w nocy odkrywa i potem zimniusieńki jest:-().
 
No właśnie moja to ciągle spocona na spacerach, a ja i tak cieniuteńko ubieram. I mamy taką "chusto-czapkę" niby przewiewna, ale i tak głowa cała mokra bywa jakby prosto z kąpieli wyszła. Skarpetki też zakładam, a mała śpi w body w cienkich śpiochach, bo też w nocy chłodna jest ;-)
 
jak jest gorąco to skarpetek nie zakładam.
śmiesznie wygląda jak go mam w chuście i macha golutkimi nóżkami ;-)
w domu przeważnie bez skarpet. mi ciepło, to jemu jeszcze bardziej, bo przecież wciąż nogami rusza ;-)
czapeczkę cienką zakładam "przeciwsłonecznie" - w sensie jak jesteśmy w cieniu to zdejmuję.
 
nie pamiętam kiedy moje dziecko miało skarpetki ubrane...ojjjj dawno...a czapke tylko jak samochodem jedziemy żeby mu łebka nie przewiało...natomiast na spacerze bez czapki a i tak ma głowke i włoski mokre...spacerówka jest tak fajnie zrobiona że nawet jak w pełnym słonku jedziemy głowka jest zawsze w cieniu....teraz mam zamiar kupić parasolke bo podejżewam że te upały sie dopiero rozkręcają....
 
reklama
Do góry