reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Kurcze Małpko u nas też sie zaczeło suchym kaszlem...a teraz mam małego meczennika w domu i zagrożenie podawania antybiotyku...na szczęście nie ma temperatury....Oby to nie było nic strasznego....:tak:
 
reklama
nasza malizna też coś choruje od tygodnia katar i ciągle zielone śluowate kupy
dziś lekarz stwierdził że tylko przeziębienie ale znów martwię się że ten ślu nie zginie tak łatwo (ostatnio był miesiąc w kupie i mała miała problemy z przybieraniem na wadze) ooojjj żeby tylko się to nie powtórzyło...

zdrówka dla dzizeciaczków!!! :tak:
 
dziewczyny a jak ubieracie dzidzie do snu i czym przykrywacie jak jest tak ciepło?
A okno uchulacie na noc czy nie?

A jescze jak ubieracie maluchy na spacer? U nas taka duchota ze mała ciągle spocona. Na ramionkach z tyłu i z przodu powyskakiwały jej czerwone krosteczki i teraz nie wiem czy to potówki czy uczulenie na pokarm?

:baffled:
 
Mały śpi w rampersie albo bodziakach z kr.rękawkiem...przykrywam lekko kołderką tylko nóżki...ubrałam mu leciutką pościel wiec jest ok...okna nie uchylam za to balkon jest całą noc otwarty(w pokoju gościnnym)...na spacer też w jakąś koszulke z krótkim rękawkiem i krótkie gatki albo krótkie gacie i koszulka bez rękawków...najlepiej mu bez niczego w samej pieluszce ale to tylko w domu :-D ;-) bardzo chętnie otworzyłam bym na noc okno ale mały ma łóżeczko przy oknie i każdy samochód go budzi...
 
U nas pielucha lus powłoczka na kołderkę, albo bodziak z krótkim rękawem, pielucha i nic. No i obowiazkowa moskitiera.

A jak u Was z reakcją na komarzyska? U nas, odpukac, narazie ok, pogryzą to pogryzą, ale slady znikaja błyskawicznie, nie to co u starszaka i mamusi :-(.
 
u nas śpi w bodziaku z krótkim rękawem, śpimy razem więc jest pościel, ale zawsze jest rozkopana - ale w taką duchotę to się nie dziwię, okno mam uchylone - a dziś przeszła mega burza, więc okno zamknęłam, mała jak wstała miała całe plecy mokruteńkie! poduszka przemoczona niemalże.... :-(
na polko jak wychodzimy to sam bodziak z krótkim a ostatnio bez rękawków :tak: ale była mega duchota, w domku lepiej jej się spało, na polku nie dało rady :no: a dziś po tej burzy niby mokro ale duchota znowu :baffled:
 
my również śpimy w body z krótkim albo rampers. w nocy okno lekko uchylone..

na spacer jak wychodzimy to młody ma koszulkę z krótkim albo na ramiączkach i gacie...

co do komarów to na razie ( odpukać) nie pogryzły....
 
A mi młodego albo komar albo jakaś muszka pogryzła...ma dwa ukąszenia na dłoni i dwa na główce...najgorsze jest to że to było jakies 2 tygodnie temu i do dzisiaj nie zeszło...Pani Dr. zapisała Zyrtec 5 kropli do herbatki...stosujemy dopiero 2 dzien wiec średnio widać poprawe...może to czymś posmarować?? tylko czym....? nie zauwazyłam żeby go to swędziało ale paskudnie wyglądają takie bąble...
 
reklama
adiva kup sobie fenistil w żelu i smaruj punktowo na te krostki i raczej na noc bo tego nie powinno się wystawiać na pełne słońce
 
Do góry