reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

dziewczyny dzięki za troskę.Niuni od tamtej pory więcej krost nie wyszło.A prawie wszystkie już zasuszyłam.Wydaje mi się,że to była alergia kontaktowa...Ale w szoku jestem rozmiarów i ilości krostek...Natalka zawsze miała problemy ze skórką ale żeby aż tak:-:)-:)-(No nic najważniejsze,że kryzys zażegnany:sorry:
JESZCZE RAZ DZIEKUJE
 
reklama
ciesze sie bardzo, że wszystko sie dobrze skończyło...Nie pomyślalabym że mozna aż tak zareagowac na niewyprane ubranko...masakra...biedna Natalcia....Wycałuj ja mocno i ZDRÓWKA !!!
 
u nas powrót alergii, atopowa skóra odpoczęła i dawaj... znowu :(((. Popękały Olci płatki uszu, krostki na rączkach i pod zgięciami kolanek :(((. Przypuszczam że to sprawcą jest mąka bezglutenowa. Przez kilka dni jadła chlebek który jej upiekłam. Cholera jasna co mój dzidziuś ma jeść :/? Tego nie! tamtego nie! Ola chce jeść :(
 
My też mamy znów problem ze skórą:(Miało być uczulenie na chemikalia,jakieś ale jakie ?Przeszło na chwilę i znów a nie używamy nadal kosmetyków na które myśleliśmy że mały jest uczulony.Znów liszaje na policzkach,do tego sucha skóra na główce,podobna jak ciemieniucha.Nie wiem już co robić czym smarować,w czym kąpać i co używać do sprzątania.Teraz odstawiliśmy też winogrona z diety małego i jakby trochę zeszło ale na kilka dni.Chyba czeka nas wizyta u dermatologa:(
 
hejka!
a my mamy problem z cipunią...pojawiły się na niej czerwone krosteczki takie połozone blisko siebie niemal jedna na drugiej...spotkałyście się z czyms takim?
 
Czy ktoś się może orientuje czy są jakieś kremy/balsamy/mleczka na słońce z Musteli z filtrem mniejszym niż 50? Dla dzieciaczków oczywiście ;-) Bo chciałam kupić jakiś Olci, ale na Allegro jak patrzyłam to tylko z 50 widziałam.
 
a kup cos tanszego... albo i wcale z filtrem tylko na plazy moje smaruje na ulicy nigdy w koncu D3 jakos sie musi tworzyc a jak zafiltrujesz to nie ma jak
 
reklama
No ja właśnie chciałam kupić coś z mniejszym filtrem, a pytam o mustelę bo teraz używam kremów z tej serii i jestem bardzo zadowolona, Ola ma ładniejszą buźkę po nich, a miała problemy - zaczerwienienie chyba od mrozów, do tego suchość itp A jednak chcę czymś smarować bo Ola ma delikatną skórę, jak przyjdzie lato to nie chciałabym, żeby jej się coś porobiło.
 
Do góry