reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

reklama
Dziewczyny POMOCY!!!
jakieś 3 dni temu Natuni na brzuszku wyszła krosta (coś jakby pryszcz).Na drugi dzień następna,następnego dnia jeszcze kila a dziś mam jakiś wysyp...Wygląda to dla mnie okropnie.Nie wiem co to może być-ospa...(tylko,że my z nikim zainfekowanym sie nie widziałyśmy (ostatni raz widziała obcego tydzień temu ale nikt z nich nie zachorował),alergia pokarmowa-w sumie mogła to dostać od pewnej szynki wieprzowej ale od wczoraj jej nie podaje.Ostatni mój typ to nieuprane body.Darek zakładał jej jak chodziłam do pracy nowe ciuszki,które jeszcze nie były uprane...tylko,że krosty są głównie na brzuszku (na plecach max 3 na dupce jedna i na nóżce jedna(rajtuzki też nowe zakładał)
załączam zdjęcie.a jutro na rano do pracy...:-:)-:)-(
Sorrki za jakoś coś mi się poprzestawiało w telefonie.
 

Załączniki

  • DSC02350 (Small).JPG
    DSC02350 (Small).JPG
    13,9 KB · Wyświetleń: 62
Princess kurcze, mi to wygląda jak ospa (ostatnio ją przerabialiśmy) fakt na zdjęciu aż tak dobrze nie widać. Najlepiej żeby to lekarz zobaczył.
u takich maluszków ospa nie musi bardzo zaatakować, może być tylko 10 pryszczyków i koniec.

A te pryszczyki mają taki jakby pęcherzyk, zobacz jutro czy nie przybędzie i czy nie robią się pęcherzyki z płynem.
 
Kurde Princessko - cieżko powiedzieć - myślę, że musisz poczekać do jutra... jeśli pojawi się więcej krostek to typuję ospę - a czy Nati to drapie ? Jakieś inne objawy? Brak apetytu, lekka gorączka? Czerwone plamki pozniej grudki pecherzyki... Kurcze jesli nic nowego sie nie pojawi to pokarmówka lub alergia kontaktowa na nieuprane ubranko... Trzymajcie się chorutki!;-)
 
na 3 zauważyłam biały koniuszek.Nie zauważyłam żeby to drapała.Niuna wsuwa aż miło nie jest tez marudna.ale tez obawiam się,że to ospa bo w zyciu nie miała takich krost-a wiele u niej widziałam bo jest alergikiem:-(Nie zasnę:-:)-:)-(
dzięki dziewczyny za tak szybki odzew!Kochane jesteście
 
Nie byłam u lekarza (ale całą noc ja sprawdzałam czy się nie drapie).Ani razu nie widzieliśmy żeby się drapała.Krostki zasuszamy jej sudocreamem.Jak na razie krost nie przybyło ale obserwuję ich stan.
Dzięki dziewczyny za troskę!!!
 
Materacyk teraz powinien być miękkim do góry czy twardym ? mamy chyba gryka- kokos (nie pamiętam już nawet )
Princess- a jak dziś ?
 
reklama
Do góry