reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Albo ja jeszcze śpie albo mam biorytm do bani ale nie wiem gdzie dokładnie te placki powstaja...Na pośladkach nie ma zapięć:confused: Oj źle dziś ze mna....
 
reklama
Albo ja jeszcze śpie albo mam biorytm do bani ale nie wiem gdzie dokładnie te placki powstaja...Na pośladkach nie ma zapięć:confused: Oj źle dziś ze mna....

:-D:-D może ze mną coś nie teges w kazdym razie to na bocznej części pośladków tam gdzie chowa się ta część od przedniej części pampersa "przy zapięciu" czyli prawie na pośladku ale z boku a że moja misia ma dupinkę straaasznie maleńką to to zapięcie (wewnętrzne) chowa jej się do połowy dupinki :-p
 
No mogłoby to by od zapięcia...może jakieś odparzenie?Albo przeciekło raz czy dwa i skóra z moczem od razu reaguje...w tym miejscu lubią sie też pojawiać uczulenia pokarmowe...ciężko stwierdzić bo sama napisałaś że Karolcia w żłobku je wszystko.....ale najszybciej od mleka krowiego...tylko że wtedy są też kolanka, łokcie i policzki...
Niech sie wypowiedzą bardziej doświadczone mamy....
 
reklama
tak lepiej wczoraj podjechałam z nim do lekarki go osłuchać bo zaczął pokaszliwać,ale okazało się że to przez katar...dała dam jeszcze inne kropelki..i w sumie wczoraj kropiliśmy dwa razy i dzisiaj o niebo lepiej :-)
 
Do góry