reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja i opieka nad naszymi maluszkami

Ja bardzo wszystkich przepraszam!
Mam 14 lat i niestety mi się wydaję, że mam stulejkę kto się zna bardzo proszę o pomoc ;(;-)

bardzo przykro mi to stwierdzic ale w takim razie to nie forum dla ciebie(bo rozumiem ze jestes 14letnim chlopcem) a z ta dolegliwoscia to do lekarza trzeba sie zglosic
 
reklama
Adiva ucałuj Piotrusia od nas. Biedulek, wierzę co przeszedł. A Ty, gratuluje zachowania zimnej krwi. Ja na zwykłym szczepieniu się poryczałam.
A nie wspomnę już o tym jak Nathankowi pobierali krew z piety jak miał ok 5tyg. Ryczałam jak wół, musiałam wyjść z pokoju(robili to w domu). On wtedy tak przeraźliwie krzyczał a ja znim, jak sobie tylko o tym przypomnę to płakać mi się chce. Okropne to było. Biedne te nasze dzieciaczki, tyle przechodzą.
 
Adivia współczuje:-:)-:)-(, my mieliśmy pobieraną z rączki, jak Jacek miał 2 tygodnie, płakał strasznie, ale pielęgniarka była dobra kobieta...Potem przespał prawie cały dzień, tak stres odreagował...:-(
 
dziewczyny mam pytanko o witaminkę D - bo jak byliśmy na drugim szczepieniu lekarka kazała póki co odstawić witaminkę, teraz jak na trzecim szczepieniu byliśmy też mamy jeszcze nie podawać - ma któraś z Was tak?
no i kurcze nie powiedziała mi do kiedy mam nie podawać, a następne szczepienie w lutym :baffled:
 
Mamajakty- najprawdopodobniej za szybko zarastało ciemiączko , poczekaj z miesiąc i idź na kontrolę do dzieci zdrowych niech zważą dzieciątko, obejrzą i powiedzą czy dawać wit D , bo nawet jakbyś zadzwoniła to i tak kości telepatycznie lekarz nie zobaczy. A za dużo witaminek to też nie zdrowo.
Zuzia dostawała wit D do 2 r.ż

My mamy wesoło, moje dziecko skończyło 5 miesięcy i w prezencie wyszły jej krosty ospy , niestety przedszkolak 2 tyg. temu przyniósł z przedszkola. Zosia ma krosty wszędzie , ucho , oko , stopy itd.
 
reklama
Do góry