reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piekna mama :)))))))

Aaaa juz kumam-czyli balsam brązujący to balsam+samoopalacz. A Sopot Ziaja,który mam zamiar zakupić to właśnie balsam brązujący,a nie samoopalacz. Wiele osób go poleca-jak wypróbuje to zdam relację-może jutro podejdę do Rossmana i zakupię:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aaaa juz kumam-czyli balsam brązujący to balsam+samoopalacz. A Sopot Ziaja,który mam zamiar zakupić to właśnie balsam brązujący,a nie samoopalacz. Wiele osób go poleca-jak wypróbuje to zdam relację-może jutro podejdę do Rossmana i zakupię:-p

Oooo jak on jest w rossmanie to może ja też jutro po niego podskoczę!!!!!!
 
Ja chyba też sobie zakupię ten balsam brązującym bo jak się cieplej zrobi to będę straszyć bladością:szok:. A tym bardziej, że lubię być opalona. Kiedyś używałam Ziajki, fajna była i nawet niedroga.
Dziewczyny, a czy woskujecie może sobie nogi? Bo nie wiem czy można.
 
Ja chyba też sobie zakupię ten balsam brązującym bo jak się cieplej zrobi to będę straszyć bladością:szok:. A tym bardziej, że lubię być opalona. Kiedyś używałam Ziajki, fajna była i nawet niedroga.
Dziewczyny, a czy woskujecie może sobie nogi? Bo nie wiem czy można.

z woskiem trzeba uważać jeśli ktoś ma tendencje do żylaków ( chodzi o depilację łydek) a inne miejsca chyba nie są przeciwwskazane

Ja właśnie wyczytałam na moim kremiku ( Vichy normaderm) że zawiera kwas salicylowy...i sobie teraz odpuszczę jego używanie. Mam jakieś opory teraz. Przeżyję jakoś te 4 miesiące bez niego :)
 
Dziewczyny bo na tym balsamie "Sopot" jest napisane ,ze opalenizna wychodzi po 3-4h , dzis go kupilam i chce wyprobowac by cos przed slubem z soba zrobic, a nie wygladac jak trup i tak sie zastanawiam jak to jest z tym balsamem. I czy go sie normalnie rozsmarowuje jak zwykly balsam? Pytam bo zielona jestem w tym temacie.
 
Roznica jest taka, ze kremy czy balsamy brazujace lepiej sie rozsmarowuje niz samoopalacz. Co za tym idzie- mniejsze prawdopodobienstwo plam.
A ostatnio znalazlam na wizazu to:

balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha) - Forum Wizaz.pl
nie prawda ze lepiej się rozsmarowuje
to kwestia wyboru
balsamy są z reguły delikatniejsze
a plamy robią się jeśli skóra jest nieodpowiednio przygotowana do nałożenia tego typu kosmetyków
przede wszystkim zanim nałożymy balsam czy samoopalacz trzeba zrobić peeling całego ciała :happy:

Dziewczyny bo na tym balsamie "Sopot" jest napisane ,ze opalenizna wychodzi po 3-4h , dzis go kupilam i chce wyprobowac by cos przed slubem z soba zrobic, a nie wygladac jak trup i tak sie zastanawiam jak to jest z tym balsamem. I czy go sie normalnie rozsmarowuje jak zwykly balsam? Pytam bo zielona jestem w tym temacie.

Kochana przed smarowaniem peeling obowiązkowo
następnie nawilżyc ciało zwykłym balsamem
jak wsiąknie nałóż Sopot-pamiętaj o umyciu wewnętrznej strony dłoni i między palcami,bo zostaną brzydkie plamy(najlepsze są do tego chusteczki nawilżone:)
ja przed ślubem polecam Tobie opalanie natryskowe
efekt jak po wakacjach na Seszelach-warto:rofl2:
Opalanie natryskowe Air Brush - opalanie, Warszawa
 
Korba uważam tak samo jak Pati tzn przed ślubem zafundowałabym sobie opalanie natryskowe- napewno bedzie to lepszy efekt niz po balsamie..
 
hmm poczytam i poszukam gdzie w Poznaniu mozna sobie zafundowac :) Zawsze jakas nowosc :) A to opalanie natryskowe to pewnie tez lepiej pare dni wczesniej ?
 
reklama
Do góry