reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

vinga89, my mamy śpiworek z miejscami na pasy i u nas się sprawdza, mimo, iż śpiworek nie jest oryginalny, tzn. nie jest od producenta Maxi Cosi - może nam po prostu udało się kupić akuratny, bo pewnie ten od producenta pasowałby jak ulał:tak: ale ceeeena byłaby dużo wyższa;-)
 
reklama
u nas główka jeszcze nie wystaje, nogi trochę ale to wiem że może tak być. Problem jest "w barach";-), Laura jest po prostu grubiutka (ma 46cm w klatce) i nawet jak ją czasem w domu wsadzę np żeby nakarmić to i bez kurtki ma już ograniczone ruchy, wkładkę wyjęłam przynajmniej miesiąc temu jak nie lepiej. Na początku myślałam żeby kupić fotelik 0-18 ale one nie cieszą się raczej dobrymi opiniami no chyba że te co kosztują przynajmniej 1500zł a to już dla mnie trochę za drogo
 
U nas ten maxi cosi niby do 13 kg a mały też ma już ciasno...myślę, że przed wakacjami trzeba będzie kupić ten większy bo na dłuższe wycieczki to już mu będzie ciasno mimo, że do do 13 brakuje nam jeszcze 5 kg.
Zamowiłam ubranko na chrzest, wszystkie elementy sprawdzą się też w zyciu codziennym, a o to mi głównie chodziło :tak:
6-częściowy komplet do Chrztu - Gniewko Zaczarowane Sny
 
Misza, ja nawet nie zastanawiałam się w co ubiorę małego do chrztu. Chcemy go ochrzcić czerwiec/lipiec. a ten komplecik jest super, jeszcze takich nie widziałam i tak naprawdę mi by pasował. jakoś nie jestem przekonana do tych sztucznych garniturków.
 
My już mamy w domu :)
P090313_19.06.jpg
Jeszcze trochę trzeba poczekać i dorosnąć do tronu :) Fotelik naprawdę super i w cenie która nie zwala z nóg!!!
 

Załączniki

  • P090313_19.06.jpg
    P090313_19.06.jpg
    21 KB · Wyświetleń: 47
Misza fajny zestawik:tak:
Kaskid faktycznie tron, a dorosnie szybciej niz sie spodziewasz:tak:

A ja ostatnio zaprzyjazniam sie z maszyna do szycia. Ostatnio szyje przytulasi wypełnione kaszą. Oto one. Jestem ciekawa waszej opiniiryba.jpgryba2.jpgkurka1.jpgkurka2.jpg
 

Załączniki

  • ryba.jpg
    ryba.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 52
  • ryba2.jpg
    ryba2.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 42
  • kurka1.jpg
    kurka1.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 42
  • kurka2.jpg
    kurka2.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 47
Kaka82 to jest piękne! Zdolniacha z Ciebie!:tak: I już masz pomysł na swój własny biznes! :-):tak:
Ja bym też chciała coś takiego uszyć, ale jestem totalną niemotą :-( sprawach szycia na maszynie... chociaż moja matula z zawodu jest krawcową i ma bardzo dużą smykałkę do tego, to ja niestety nie odziedziczyłam zdolności… raczej moją mamę namówię, aby Ani uszyła takie cudeńka :tak::-)

Kasikd tego fotelika będziesz używała po nosidełku?
To chyba taki zwykły, a ja bym doradziła aby kupić z funkcją spania, z regulacją pozycji leżenia i siedzenia…
My do mojego syna po nosidełku kupiliśmy tez zwykły be tej regulacji i Kuba męczył się, bo spał w pozycji siedzącej głową w dół. Teraz do Anuli kupimy właśnie taki, aby w czasie jazdy jak uśnie mogła spać na prawie leżąco… i cenowo można znaleźć dla siebie, bo są różne ceny dla każdego portfela. No, chyba że coś źle spojrzałam i nie doczytałam...
 
reklama
Vinga a jaki Nataniel teraz duży jest? Tzn ile waży i jaki rozmiar ciuszków zakładacie bo coś nie mogę znaleźć takiego w miarę aktualnego wpisu a wcale dużo za mały nie jest już do tego fotelika i zastanawiam się jakby Laura wyglądała w takim dużym
 
Do góry