reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

My wczoraj jeździliśmy po okolicy i mały siedział w foteliku następnym. On chyba w ogóle nie lubi fotelików samochodowych. Jeszcze takiego ryku jak wczoraj wcześniej nie było. Nie wiem czy za twardy ten fotelik czy może coś innego mu nie odpowiadało. :-(
A w ten który kupowaliśmy z wózkiem jest na styk. I to bez kurtki.
 
reklama
My mamy fotelik samochodowy do 13kg wiec jak narazie jest w porzadku, ale i tak na Wielkanoc mam zamiar kupic nowy fotelik. Nikola i tak nie jezdzi wyubierana w aucie bo jest straszny krzyk i placz az sie zanosi. Jak jest rozebrana do spiochow, albo dresika to jest spokojna :)
 
JA poprzednio kupowałam fotelik 9-25 . jak WOjtek miał 10 mcy. Na poczatku i tak mi się wydawało, ze jest do niego za mały. Wazny oprócz wagi jest wzrost, zeby pasy dobrze dopasować. Miałam taki z funkcja rozkładania. Jeździł w nim do teraz. Jak był młodszy to kazał sobie rozkładać bo nie bardzo lubił tak całkiem na prosto jeździć. Bardzo często zasypiał, wtedy łatwo można było rozłożyć ale i tak główka mu uciekała na dół. TAkie foteliki nadaja się tylko dla dzieci dobrze siedzących.

JA mam fotelik bebeconfort i on jest sporawy. i Myślę, ze spokojnie do końca wakacji będzie ok.

JAk dziecko jest duże to są jeszcze takie foteliki przejściowe 0-25 albo 9-18. MInus taki, ze dziecko szybko z takiego wyrasta i trzeba kupić kolejny.
 
Mama, piszesz, że ważne żeby pasy dobrze dopasować... a ja widzę ogromną plagę zbyt luźnego zapinania pasów w fotelikach - w ogóle nie ma wtedy sensu używania fotelików :baffled:
 
Piszecie o luźnych pasach a moja znajoma 8 miesięczną córkę na przednim siedzeniu wozi i ani fotelik nie zapięty ani mała do fotelika:szok: stwierdziła,że ona tylko po mieście jeździ,to dopiero masakra:angry:
 
reklama
JAk dziecko jest duże to są jeszcze takie foteliki przejściowe 0-25 albo 9-18. MInus taki, ze dziecko szybko z takiego wyrasta i trzeba kupić kolejny.
Ja właśnie czytałam gdzieś o fotelikach że najlepsza opcja to 3 foteliki: 0-13, 9-18 i 15-36 to jest podobno najbezpieczniejsza opcja tylko że przy zmianie fotelika bardziej się sugerować wiekiem dziecka niż wagą tutaj ten artykuł Fotelik samochodowy Jak wybrać ? ja mam teraz 0-9 a mała waży 8340 więc z kurtką ledwo wchodzi ale tak jak pisałam będę się starała jak najdłużej ja wozić w nosidełku

Vinga a ten Tobi to z baza jest czy bez? Bo cenowo podobnie jak ten Besafe co ja chcę kupić a też ciekawy
 
Ostatnia edycja:
Do góry