reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Chciałam się dowiedzieć jaka macie matę. Chodzi mi o taką na podłogę. Czy jakieś puzle piankowe, czy może taką w ksztalcie zwierzątek a może coś ala ulica? Trochę obawiam się kłaść małego na samym kocyku na panelach. Wolałabym żeby było tam coś jeszcze. I zastanawiam sie nad taką matą z ikea.
 
Ja mam matę edukacyjną FP z pianinkiem http://****************/maty-edukacyjne/1188-mata-edukacyjna-z-pianinkiem-fisher-price.html
Generalnie mata zrobiona jest z warstw 2 materiałów. W domu mam panele, także raczej nie ciągnie od podłogi, ale mimo dmucham na zimne i tak: na dywanie kłądę prostokątną kolorową matę w postaci takiej jakby kapy i dopiero na to kłądę matę eduk.
Zastanawiam się nad zakupem puzzli piankowych (z nimi trzeba jednak uważać, bo na rynku dostępne są takie, które w swoim składzie mają niebezpieczne dla dziecka substancje - dlatego jak już, to kupujmy z atestem ;-)). Jak młody zacznie już konkretnie śmigać po podłodze i nie będzie mu wystarczała mata, to będę wolała, żeby robił to na czymś miękkim. Puzzle piankowe sprawdziły się u mojej znajomej - wiem, że co chwila to dokupuje kolejne puzzle :-)
 
Chciałam się dowiedzieć jaka macie matę. Chodzi mi o taką na podłogę. Czy jakieś puzle piankowe, czy może taką w ksztalcie zwierzątek a może coś ala ulica? Trochę obawiam się kłaść małego na samym kocyku na panelach. Wolałabym żeby było tam coś jeszcze. I zastanawiam sie nad taką matą z ikea.
Pesca, ja mam te mate z Ikea. Na razie na tej macie klade taka tiny love z palakiem. Ta z Ikea dobrze izoluje.
 
Ja na parkiecie kładę gruby koc i na nim matę ale ostatnio bawmy się tylko na kocu bo więcej miejsca na turlanie:)
Gromadzimy natomiast sprzęt do karmienia.
Do kaszki mamy smoczki TT nr 2- Antek super sobie radzi z kleikiem a mleczko pije z nr 1
Super sprawa to magiczna mata TT, ja kupiłam
MAGICZNA MATA EKSPLORA TOMMEE TIPPEE NOWOŚĆ
i do tego miseczki
MISECZKA Z UNIKALNĄ TRÓJKĄTNĄ PODSTAWĄ UŁATWIAJĄCĄ NABIERANIE POKARMU 4 SZT TOMMEE TIPPEE
kolorowe, podobają się małemu, łatwo się to czyści, mata super trzyma się stołu a miseczka ufiksowana na niej patentem ciekawym uniemożliwia przypadkowe strącenie i wylanie zawartości.
Do tego łyżeczki:
ŁYŻECZKA DO KARMIENIA ZMIENIAJĄCA KOLOR 3SZT TOMMEE TIPPEE
bardzo fajne i delikatne końcówki- długi uchwyt no i bajer z kolorem, jak posiłek ciepły to tworzywo zmienia kolor na żółty:)
a i jeszcze wzięłam pierwszy kubek, od 4 miesiąca ale na razie nie używamy ale był bardzo tani i pewnie niedługo się przyda
PIERWSZY KUBEK 200 ML 4+ TOMMEE TIPPEE
 
Dziewczyny byłam wczoraj w Biedronce i kupiłam body z Disneya za 12,99, niby od 18.02 już leżą ale ja miałam jeszcze spory wybór. Miałam wcześniej chyba podobne z Hello Kitty (nie mam pewności czy tamte też z Biedronki bo w prezencie dostałam ale opakowanie i materiał taki sam) i tamte się nie sprały ani nie porozciągały a cena raczej nie wygórowana, są też pajacyki za tę samą cenę Biedronka - Artyku�y przemys�owe
 
kasikd też mam te miseczki z TT, nie mam maty ale skoro chwalisz to się zaopatrzę, łyżeczki mam z TT ale takie od 4 m.ż. z miękką końcówką i kubeczek niekapek:
Miseczka z przykrywką i trójkątną podstawą Tommee (3002823568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pierwsza łyżeczka z miękką końcówkąTommee Tippee (3003017483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Sprzedawcę tez polecam.

Kasia też kupiłam 2 bodziaki w biedronce, ze smerfem i kermitem żabą;-) ale ja już wyboru nie miałam, same różowe zostały:baffled:
A w realu są body z długim rękawem po 4,19! fajna bawełna, tylko bierzcie większe rozmiary bo chyba trochę zaniżone.
 
reklama
Do góry