reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Chciałam się dowiedzieć jaka macie matę. Chodzi mi o taką na podłogę. Czy jakieś puzle piankowe, czy może taką w ksztalcie zwierzątek a może coś ala ulica? Trochę obawiam się kłaść małego na samym kocyku na panelach. Wolałabym żeby było tam coś jeszcze. I zastanawiam sie nad taką matą z ikea.
 
Ja mam matę edukacyjną FP z pianinkiem http://****************/maty-edukacyjne/1188-mata-edukacyjna-z-pianinkiem-fisher-price.html
Generalnie mata zrobiona jest z warstw 2 materiałów. W domu mam panele, także raczej nie ciągnie od podłogi, ale mimo dmucham na zimne i tak: na dywanie kłądę prostokątną kolorową matę w postaci takiej jakby kapy i dopiero na to kłądę matę eduk.
Zastanawiam się nad zakupem puzzli piankowych (z nimi trzeba jednak uważać, bo na rynku dostępne są takie, które w swoim składzie mają niebezpieczne dla dziecka substancje - dlatego jak już, to kupujmy z atestem ;-)). Jak młody zacznie już konkretnie śmigać po podłodze i nie będzie mu wystarczała mata, to będę wolała, żeby robił to na czymś miękkim. Puzzle piankowe sprawdziły się u mojej znajomej - wiem, że co chwila to dokupuje kolejne puzzle :-)
 
Chciałam się dowiedzieć jaka macie matę. Chodzi mi o taką na podłogę. Czy jakieś puzle piankowe, czy może taką w ksztalcie zwierzątek a może coś ala ulica? Trochę obawiam się kłaść małego na samym kocyku na panelach. Wolałabym żeby było tam coś jeszcze. I zastanawiam sie nad taką matą z ikea.
Pesca, ja mam te mate z Ikea. Na razie na tej macie klade taka tiny love z palakiem. Ta z Ikea dobrze izoluje.
 
Ja na parkiecie kładę gruby koc i na nim matę ale ostatnio bawmy się tylko na kocu bo więcej miejsca na turlanie:)
Gromadzimy natomiast sprzęt do karmienia.
Do kaszki mamy smoczki TT nr 2- Antek super sobie radzi z kleikiem a mleczko pije z nr 1
Super sprawa to magiczna mata TT, ja kupiłam
MAGICZNA MATA EKSPLORA TOMMEE TIPPEE NOWOŚĆ
i do tego miseczki
MISECZKA Z UNIKALNĄ TRÓJKĄTNĄ PODSTAWĄ UŁATWIAJĄCĄ NABIERANIE POKARMU 4 SZT TOMMEE TIPPEE
kolorowe, podobają się małemu, łatwo się to czyści, mata super trzyma się stołu a miseczka ufiksowana na niej patentem ciekawym uniemożliwia przypadkowe strącenie i wylanie zawartości.
Do tego łyżeczki:
ŁYŻECZKA DO KARMIENIA ZMIENIAJĄCA KOLOR 3SZT TOMMEE TIPPEE
bardzo fajne i delikatne końcówki- długi uchwyt no i bajer z kolorem, jak posiłek ciepły to tworzywo zmienia kolor na żółty:)
a i jeszcze wzięłam pierwszy kubek, od 4 miesiąca ale na razie nie używamy ale był bardzo tani i pewnie niedługo się przyda
PIERWSZY KUBEK 200 ML 4+ TOMMEE TIPPEE
 
Dziewczyny byłam wczoraj w Biedronce i kupiłam body z Disneya za 12,99, niby od 18.02 już leżą ale ja miałam jeszcze spory wybór. Miałam wcześniej chyba podobne z Hello Kitty (nie mam pewności czy tamte też z Biedronki bo w prezencie dostałam ale opakowanie i materiał taki sam) i tamte się nie sprały ani nie porozciągały a cena raczej nie wygórowana, są też pajacyki za tę samą cenę Biedronka - Artyku�y przemys�owe
 
kasikd też mam te miseczki z TT, nie mam maty ale skoro chwalisz to się zaopatrzę, łyżeczki mam z TT ale takie od 4 m.ż. z miękką końcówką i kubeczek niekapek:
Miseczka z przykrywką i trójkątną podstawą Tommee (3002823568) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Pierwsza łyżeczka z miękką końcówkąTommee Tippee (3003017483) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Sprzedawcę tez polecam.

Kasia też kupiłam 2 bodziaki w biedronce, ze smerfem i kermitem żabą;-) ale ja już wyboru nie miałam, same różowe zostały:baffled:
A w realu są body z długim rękawem po 4,19! fajna bawełna, tylko bierzcie większe rozmiary bo chyba trochę zaniżone.
 
reklama
Do góry