reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
panziorka wow ale szalenstwo:-D my olivce nic nie kupujemy pod choinke bo ja wiekszosc zabawek dla takiego maluszka mam po amelce:tak:niedawno zamowilam tylko karuzele nad lozeczko bo nasza sie okazala polamana po wyjeciu z szafy a tak to jakies szeleszczaco piszczace ksiazeczki,grzechotki,maty mamy. i tak na teraz hicior to hustawka bo bez niej dziecko by mnie chyba dobilo i naciagala bym lapki do samej ziemi:baffled:
 
reklama
u nas też był szał na zabawki, aż wreszcie spasowaliśmy trochę... a zaczęliśmy od zakupienia całej ekipy kubusia puchatka z nim włącznie (maskotki coś na rozm. 68 :-D), Joda i Czubaka z Gwiezdnych Wojen - Czubaka okazał się trafionym zakupem, bo po naciśnięciu wydaje dźwięk (te swoje bruuuuaaa, jak jakiś niedźwiedź), co uspakaja Feliksa, jak płacze!:cool2::-D potem kupiliśmy projektorek z lapmką i 3 melodyjkami wyświetlający kilka historyjek Kubusia Puchatka i ekipy, do tego karuzela na łóżeczko, dalej świetną książkę z wierszami polskich poetów (czytamy ją do snu) i ostatnio... zakup roku - mata edukacyjna Fisher Price z pianinkiem! jest mega, młody leży na niej zachwycony, uhahany uderza rączkami w wiszące zabawki i stuka nóżkami w klawisze pianinka, a te grają - nie nudzi się tym z 15-20 min., a przy niczym innym nie "wysiedzi" 2 minut, bo zaraz płacz i chodź tu z nim na rękach po mieszkaniu i je zwiedzaj:-D Także polecam, a kupiliśmy matę na allegro, oto namiar: FISHER PRICE MATA EDUKACYJNA Z PIANINKIEM W2621 ! (2907661032) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Do góry