reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

Mama, ja mam właśnie krzesełko w takim stylu po synku. Byłam zadowolona i długo nam służyło. Właściwie nie jest zniszczone i teraz będzie miała Dorotka.
 
reklama
My z kolei pod choinkę, od przyszłej chrzestnej dostaliśmy tez drewniane krzesełko z Klupsia, jeszcze nie rozstawione stoi w kartonie, nie wiem, czy mały skoro jeszcze sam nie siedzi może w nim przebywać...
I mam pytanko: czy któraś z Was kupowała ubranko do chrztu dla dziecka na necie i może polecić jakąś stronkę? Ewentualnie mamy z Krk może znają w tym mieście jakiś sklep?
 
My mamy takie krzesełko: Krzesełko do karmienia Fisher Price ZEN | Krzesełko do karmienia
Misza ja małemu kupiłam misiowy kombinezon i body z kołnierzykiem. Jest kilka sklepów np. na Kalwaryjskiej. Szczerze mówiąc wszędzie jest to samo...
DSC06876.jpg
Ela Kraków • Ogłoszenia Tablica.pl Polecam i popchnijcie dalej jak możecie.
 
Ostatnia edycja:
Misza- my nie kupowaliśmy takiego typowego ubranka do chrztu, tylko spodnie z koszulą i kamizelką. Spodnie i kamizelka w beżu, koszula biała.
 
Fotelik zakupiony, napisałam posta ale gdzieś mi zaginął:wściekła/y::wściekła/y:

Do takiego drewnianego nie da się włożyć dziecka które nie siedzi samo. Ja mam identyczne po Wojtku.

W dodatku znów mi łączy wersy:wściekła/y:

No i zakupiłam nosidełko wemar Zaffiro. Z myślą o wakacjach. Do plaży mamy blisko ale manela zabrać i wolne ręce.
___________________________________________________
JAk napisałam,że łączy to już nie łączy. Nosidło używane
NOSIDEŁKO WOMAR ZAFFIRO zielone (3039376801) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

fotelik wzór Misio
PRAKTYCZNE KRZESEŁKO stolik do karmienia KIDSPLAY (3034785701) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Mama nosidło fajne,my już się z Młodym nosimy co na mój kręgosłup nie za bardzo ale Młody szczęśliwy jak w nim siedzi:-)jednak jak do sklepu weszliśmy i chciałam zapłacić to okazało się że mam za krótkie ręce i nie mogę się dostać do pieniędzy w portfelu:baffled:
Krzesełko do karmienia mamy z Ikei i dla takiego malucha idealny bo małe ma siedzisko ale jeszcze trochę i będzie za małe więc mamy i drewniane na potem.Podobny do tego co wybrałaś miałam dla Julki i byłam bardzo zadowolona:tak:
 
reklama
Do góry