reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

Paja tak to już jest, że jak się wali to wszystko naraz...ale pociesze Cię:) Sprawa nie dotyczy zakupów...od tego tygodnia mieliśmy być na nowym mieszkaniu, a tu niestety kochana biurokracja wzięła górę i najwcześniej będziemy mieć klucze za tydzień:szok:ja tu nie wiadomo kiedy się posypię...możliwe, że wcześniej- spore prawdopodobieństwo, a my jesteśmy "na walizkach"...
 
reklama
arwen śliczne ciuszki

co do laktatora to ja mam ręczny i prawdę mówiąc prawie wcale nie używałam ani przy Wiki ani teraz ale to ja ;-):-).....na pewno przyda się mamom które wracają po macierzyńskim do pracy a zamierzają karmić cycem ....


co do moich zakupów to zakupiłam
P3334_d_4.jpg
 
Nikolaa śliczny leżaczek, też się muszę zaopatrzyć...ale to po urodzeniu jakiś czas i zatrudnię koty moje do bujania :tak:
A w biedronce śmieszne naklejki dziś zakupiłam, 7,99zł..są samoloty, królewny, motylki, na ścianę, na meble można przykleić...ja wzięłam dinozaury tak jakoś uniwersalnie bo ta płeć u mnie niepewna;-) Polecam, na razie się trzymają :-p
 
A w biedronce śmieszne naklejki dziś zakupiłam, 7,99zł..są samoloty, królewny, motylki, na ścianę, na meble można przykleić...ja wzięłam dinozaury tak jakoś uniwersalnie bo ta płeć u mnie niepewna;-) Polecam, na razie się trzymają :-p

My samoloty wczoraj kupiliśmy. Myślałam wcześniej żeby coś z kubusiem puchatkiem kupić, ale tatuś się w samolotach lubuje to niech młody od początku pasje ojca podziela :)
 
Nikolaa mam identyczny leżaczek ;-) mój posiada funkcje "kojącego wibrowania" i jak to włączyłam to sama miałam ochotę się na nim położyć i iść spać :-D
 
reklama
mi huśtawka została po Majce, a bujaczek teraz dostaniemy, więc cieszę się ogromnie :-) i problem rozwiązany - huśtawka jest dla starszych niemowląt, które już siedzą, przynajmniej ta moja :-)
 
Do góry