reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

z fischer price i klaka innych firm maja chustawki od 0-11 kg. ja mam taka u mnie sie sprawdzila ma regulowane siedzenie. lezaczek tez w sumie spoko starcza na dluzej zwlaszcza ten od 0-18 kg, ma on dwie pozecje dla maluszka i jedna dla staszaka moze sie bujac lub sluzyc jako krzeselkoplus wibracje. jak masz kase to te dwie rzeczy sie przydadza
 
reklama
Misza- koty trzeba bujać - przynajmniej moje:)))
 

Załączniki

  • P061012_18.39.jpg
    P061012_18.39.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 62
Kaskid, Twój kotek-słodziak przepiękny!! Wygląda jak mój Bronisław:-) No to moje marzenia co do zatrudnienia kotów choćby na pół etatu prysły jak bańki mydlane :-p U mnie na razie walka o zakaz wchodzenia do łóżeczka...potem pewnie i tak będą spać z małym ale na początku chciałabym żeby czuły jakiś respekt:tak:
Tu Maniek udaje, że śpi a jak wychodzę to hop do łóżeczka ;-)DSCF2642.JPGDSCF2643.JPG

Ciekawe co będzie jak dojdzie wózek i fotelik...zwariują chłopaki z ilości możliwości przechowywania własnego tyłka ;-) I weź im wytłumacz, że to nie dla nich...
 
U nas to samo, na początku je przeganiałam ale to nic nie daje- pokoju nie chcę przed nimi zamykać w dzień bo przecież muszę korzystać z reszty pomieszczeń, wypraszam je tylko na noc chociaż już się jeden nauczył otwierać drzwi- skacze na klamkę tak długo aż się uda:))) Ostatnio słyszałam sposób podany przez behawiorystę. Cały sprzęt dla dziecka wystawić, pościelić aby był najatrakcyjniejszy- nadmuchać balony, wypełnić łóżeczko/wózek po brzegi i czekać;) Moje rudzielce chyba dostaną zawału!!! Myślę że to może zadziałać i chyba spróbuję terapii szokowej- lepsze to, niż ciągłe przepędzanie:)
 
Ale macie kociaki-słodziaki! Ja póki co się powstrzymuję od zwierzaka w domu, zawsze ich było pełno u mnie i jeszcze niedawno miałam 3 ogoniaste, ale teraz postanowiliśmy z M, że dopiero całkiem "na swoim" się zdecydujemy.
 
Paulina, ważne, że zdążyliście przed:tak: A wózio super, sporo osób na forum jeździ Tako.

Butki rozczulające, ale na rozmiarach kompletnie się nie znam. 17 to dla niemowlaka, czy większe?
 
Erde szczerze ci powiem że ja też sie zabardzo na tym nie znam :-) ale z tego co pani w sklepie mówiła to mała powinna mieć je dobre na wiosnę, ale to oczywiście zależy też z jakim rozmiarkiem się urodzi. No nic, nie długo zobaczymy. Mam nadzieję że chociaż raz je założymy :-D
 
Kurcze dziewczyny te huśtawki to sobie kosztują:baffled: Ja bym chciałą taką na dłużej z możliwością wykorzystania już dla większego dziecka. No nic będę musiała poszukać na allu no chyba że znajdę coś używanego w fajnej cenie:tak:
 
reklama
Paulina wózeczek super:) buciki zresztą też..ja dla mojego małego mam czarno-srebrne adidaski już na półce w tym samym rozmiarze:)
Mamba poszukaj tez na gumtree, tam się często trafia coś fajnego w rozsądnej cenie:)
 
Do góry