reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Paja tak to już jest, że jak się wali to wszystko naraz...ale pociesze Cię:) Sprawa nie dotyczy zakupów...od tego tygodnia mieliśmy być na nowym mieszkaniu, a tu niestety kochana biurokracja wzięła górę i najwcześniej będziemy mieć klucze za tydzień:szok:ja tu nie wiadomo kiedy się posypię...możliwe, że wcześniej- spore prawdopodobieństwo, a my jesteśmy "na walizkach"...
 
reklama
arwen śliczne ciuszki

co do laktatora to ja mam ręczny i prawdę mówiąc prawie wcale nie używałam ani przy Wiki ani teraz ale to ja ;-):-).....na pewno przyda się mamom które wracają po macierzyńskim do pracy a zamierzają karmić cycem ....


co do moich zakupów to zakupiłam
P3334_d_4.jpg
 
Nikolaa śliczny leżaczek, też się muszę zaopatrzyć...ale to po urodzeniu jakiś czas i zatrudnię koty moje do bujania :tak:
A w biedronce śmieszne naklejki dziś zakupiłam, 7,99zł..są samoloty, królewny, motylki, na ścianę, na meble można przykleić...ja wzięłam dinozaury tak jakoś uniwersalnie bo ta płeć u mnie niepewna;-) Polecam, na razie się trzymają :-p
 
A w biedronce śmieszne naklejki dziś zakupiłam, 7,99zł..są samoloty, królewny, motylki, na ścianę, na meble można przykleić...ja wzięłam dinozaury tak jakoś uniwersalnie bo ta płeć u mnie niepewna;-) Polecam, na razie się trzymają :-p

My samoloty wczoraj kupiliśmy. Myślałam wcześniej żeby coś z kubusiem puchatkiem kupić, ale tatuś się w samolotach lubuje to niech młody od początku pasje ojca podziela :)
 
Nikolaa mam identyczny leżaczek ;-) mój posiada funkcje "kojącego wibrowania" i jak to włączyłam to sama miałam ochotę się na nim położyć i iść spać :-D
 
reklama
mi huśtawka została po Majce, a bujaczek teraz dostaniemy, więc cieszę się ogromnie :-) i problem rozwiązany - huśtawka jest dla starszych niemowląt, które już siedzą, przynajmniej ta moja :-)
 
Do góry