reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

a ja już wszystko mam z ubranek, a nawet trochę więcej i nie kupuję, choć to uwielbiam :-:)-:)-(, za to moja mama wpadła w zakupowy szał i kupuje jak leci, niestety nie patrzy na rozmiary - więc musiałam ja uświadomić, , że nawet najpiękniejszy rampers bez nogawek i rękawów w rozmiarze 68 nie przejdzie :-)
 
reklama
No ja już teraz chyba też mam full ale jak zobaczyłam co moja znajoma kupiła w tym nowym ciuchaczu to kurde zapragnęłam jeszcze tam luknąć a na marginesie w końcu kupiłam coś dla siebie więc buty na jesień na zimę dla mamusi odhaczone;-)
 
Mamba podziwiam - ja ostatnio chciałam sobie kupić buty to nie dość, że schylić się nie mogłam, to jeszcze z moimi popuchniętymi kostkami nie byłam w stanie botek nałożyć :szok:
 
emotion tutaj tez kupisz roztwor soli morskiej np w sklepie asda:tak:prosze: ten psiuka powolutkuZobacz załącznik 499925
Zakupione :D Wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, heh Bo wole sobie tutaj na miejscu kupic i wiedziec co i jak a nie potem sie produkowac jak zabraknie :D-Niestety wiekszosc matek ktore ttaj znam nadal sprowadzaja leki masci szampony [dla dzieci z Polski] Ciekawe w czym dziecko wykapia jak sie skonczy ://
 
ja dzisiaj kupiłam fridaspray, nie wiem co prawda jaki ma sik ale z opisu wynika że słaby, cena też baaardzo przyzwoita, do kompletu aspiratorek i filtry wzięłam,, kupiłam też do szpitala podkłady na łóżko i poporodowe, materac do łóżeczka:
Materac gryka kokos pianka LUX 120x60x8,5 DANPOL (2600689877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i pościel:

7197bf8b9070f8936f6b299180434927.jpg
 
kasik, pościel śliczna, a materac mamy dokładnie taki sam.

A co do roztworu, to też mam Disnemar, ale taki dla niemowląt i dzieci - bo są różne.
 
Niestety wiekszosc matek ktore ttaj znam nadal sprowadzaja leki masci szampony [dla dzieci z Polski] Ciekawe w czym dziecko wykapia jak sie skonczy ://
mi tu tylko brakuje baaardzo produktow nivea baby bo niestety tylko w sklepach polskich mozna dostac:baffled: normalnie nivea dla tzw doroslych jest ale dzieciowych nigdzie poprostu NIGDZIE nie ma w zadnym sklepie czego kompletnie nie rozumiem:dry: wiec jedynie nivea zamawiam online polskie bo pieknie pachna te plyny i kremiki a nazime zamawiam w pl sklepie krem bambino do smarowania buzki to tak juz na zapas uprzedze pytania;-):-)
 
reklama
mi tu tylko brakuje baaardzo produktow nivea baby bo niestety tylko w sklepach polskich mozna dostac:baffled: normalnie nivea dla tzw doroslych jest ale dzieciowych nigdzie poprostu NIGDZIE nie ma w zadnym sklepie czego kompletnie nie rozumiem:dry: wiec jedynie nivea zamawiam online polskie bo pieknie pachna te plyny i kremiki a nazime zamawiam w pl sklepie krem bambino do smarowania buzki to tak juz na zapas uprzedze pytania;-):-)
U nas [w irl] widzialam produkty nivea dla dzieci - ale szczerze to niewiem czy tylko te do opalania sa [te sa na pewno] czy ''inne' tez, bede musiala looknac jak sie bede platac :DBmbino i tak i tak jest w Polskim wiec no probllemo :DA powiedz mi jesli chodzi o przeciwgoraczkowe to bez problemu takie czopki mozna u was dostac? U nas napewno sa syropki 3m+, ale niewiem jak z czopkami [w sumie nie patrzylam]Albo cos na kolke? Masz jakies polecane kropelki? Czy wogule sens kupowac 'na zas' ?
 
Do góry