reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Pieluszke zmienialam przed kazdym karmieniem, mniej wiecej co 3godziny, takze 24:3=8 dziennie (+/- 2 pieluszki, bo czasem jak go zabierali na jakies badania to brali pieluszke i go przewijali

Malinowa - pierwsze slysze o takich praktykach, jak sie da to pilnuj zeby wiedziec jaka pieluszke ma Dzidzia bo moze byc na niektore uczulona i skad wtedy wiadomo ktorej firmy zalozyli pieluche? Hmmm u mnie w szpitalu kazdy mial swoje pieluchy i polozne uzywaly zawsze tylko moich
 
reklama
Mam nadzieję, że się trzyma przy sobie i przewija dziecko samemu lub z pomocą. Nie wiem jak jest, bo nie leżałam tam jeszcze ;-)
Postaram się wypytać położną na SR we wtorek.
 
witam kochane. Na początku przepraszam za pomyłki ale pisze z kom i ciężkawo trochę. Powiedzcię mi proszę, kiedyś o tym rozmawiałyśmy ale nie zapisałam sobie nazwy. Jakiej firmy dla dzidziusia polecacie roztwór soli morskiej? Pamiętam ze mówiłyście ze jakieś sa delikatniejsze a inne jak sie `pryska' to maja duże ciśnienie. Tylko właśnie nawet nie mam jak poszukac w postach tego- na telefonie sie nie da wyszukac- a normalny net cudownym sposobem odmówił posłuszenstwa:-/
 
emotion tutaj tez kupisz roztwor soli morskiej np w sklepie asda:tak:prosze: ten psiuka powolutku
calp019_calpol_saline_spray.jpg
 
Emotion ja polecam Disnemar bo leci delikatnie (absolutnie NIE dla acataru, sterimeru bo nos rozsadza nawet doroslemu)

Sonka o rany wspolczuje, wyobrazam sobie Twoja wscieklosc

Paula ja tez teraz nie znam zwyczajow nowego spzitala, w poprzednim mialam pampki przy sobie i sama robilam wszystko ptzy dziecku. Przychodzily kapac do sali i trzeba bylo czekac z recznikiem i odbierac maluszka Tu nie wiem.
Ja narazie wzielam ok 20, potem R dowiezie. Kupilam tylko mala paczka 1 pampersa. Nastepne kupie 2
 
Malinowa - pierwsze slysze o takich praktykach, jak sie da to pilnuj zeby wiedziec jaka pieluszke ma Dzidzia bo moze byc na niektore uczulona i skad wtedy wiadomo ktorej firmy zalozyli pieluche? Hmmm u mnie w szpitalu kazdy mial swoje pieluchy i polozne uzywaly zawsze tylko moich

ja mialam swoje pieluchy, ale i tak czesto widzialam malego w innych np. bella happy.
 
ja również miałam swoje pieluchy, podpisane opakowanie i kiedy brały małego do mycia czy przebierania to brały tylko 1. Chyba że na noc to 2-3 na zapas a niewykorzystane wracały z dzieckiem.
Za tydzień idę na pierwsze ktg to się położnych dopytam co i jak teraz.
 
reklama
Wróciłam właśnie z małego shoppingu i chciałam napisać ze bardzo fajne zimowe kombinezony są w Pepco - cena 49 zł. Kolory standardowe, czyli jasny róż i niebieski. W Tesco tez powoli się pojawia kolekcja jesień-zima - ostatnio za 79zł był piekny kombinezon w kolorze fioletowym, taki misiowy, bo te w Pepco to tak jak nasze kurtki.
 
Do góry