reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

jutrzenka szczerze to nie przeglądam testów jak byłam z Wiki w ciąży to nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje (nie miałam akutat wtedy netu o ile ja byłam spokojniejsza:-D) kupiliśmy jeden z tańszych fotelików który miały atesty i było !!!!wychodzę z założenia że nie wszystkie firmy po prostu maja pieniądze żeby się wypromować to coś jak z oryginalnymi ciuchami jeśli chodzi o Tako to z tego co czytałam na necie jedna z bardziej polecanych firm....piszą że mają takie testy przeprowadzone i na życzenie udostępniają
ptyska mnie zależy na komplecie komoda z łóżeczkiem i w kolorze wenge bo dzidziuś będzie spał u nas w sypialni przez jakiś czas wiec żeby pasowało....
co do kołyski to ja wszystkiemu co bujane mówię NIE tak jak jutrzenka uważam że to tylko kusi do nauki bujania a jak nauczysz bujać to potem sobie pobujasz ładnych kilka miesięcy wiec żadne kołyski czy płozy przy łóżeczku
 
reklama
ja również mam łóżeczko drewex z szufladą bardzo sobie chwaliłam.Na niego kładłam przewijak.
również ma dziurki po ząbkach i kocich pazurach bo chodziły brzegiem.
W nowe to zainwestuję butelki, smoczki i pościel dla małej.
Oczywiście z 15 pieluch tetrowych

Kołyski nigdy nie brałam pod uwagę.
 
jutrzenka bodziaki z myszką przesłodkie:-)
guciam mysle podobnie jak azorek ze te małe koleczka na sniegi polskie i chodniki sa za małe przynajmniej moim zdaniem.My jak latamy do PL to tez mamy spacerówke i jak mam gdzies nia jechac po chodniku to chora jestem na te polsie chodniki.
 
czy któraś miała do czynienia z wózkami RIKO?? chodzi mi głownie o 2 modele alpina i amigo
byłabym wdzięczna za konkretne opinie, szczególnie osób korzystających z tego wózka

ponawiam pytanie
naprawdę nikt nie miał do czynienia z takim wózkiem, znajomi też nie?
 
ja również mam łóżeczko drewex z szufladą bardzo sobie chwaliłam.Na niego kładłam przewijak.
również ma dziurki po ząbkach i kocich pazurach bo chodziły brzegiem.
W nowe to zainwestuję butelki, smoczki i pościel dla małej.
Oczywiście z 15 pieluch tetrowych

Kołyski nigdy nie brałam pod uwagę.
 
Dzięki dziewczyny właśnie też obawiałam się ze kołyska nauczy bujania i potem będą jaja także musze przemyśleć na poważnie :confused:

marand ja nie pomogę bo moi znajomi w większości mają z tako wózki :no:
 
reklama
guciam mysle podobnie jak azorek ze te małe koleczka na sniegi polskie i chodniki sa za małe przynajmniej moim zdaniem.My jak latamy do PL to tez mamy spacerówke i jak mam gdzies nia jechac po chodniku to chora jestem na te polsie chodniki.

Mieszkam w dużym mieście, na osiedlu gdzie zwykle chodniki są odśnieżone, Jak na spacerówkę ma duże koła, na żywo wyglądają na większe niż na tym zdjęciu, maja po 16 cm. Nie upieram się jak głupia, każdy ma prawo wyboru, w zimie się przekonam jak on będzie się nam sprawdzał:) Gdzies czytalam ze daje rade.

Dla mnie najważniejsze ze będę dala rady z nim zejść z 3 pietra. Bo co mi po wózku którego nie mogę wynieść na podwórko. Mam przykład mojej siostry która miała xlandera, i mało wychodziła ze swoja mała( jak byla sama w domu), bo nie dala rady go znosić(byla po cesarce), również z 3 pietra. Czas pokaże czy maclaren to byl dobry wybor .
 
Do góry