reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Zobacz załącznik 474646Maclaren TECHNO XLR niebiesko-żółty:) jest taki fajny w dotyku:)

tak maclareny sa fajowe ale na pl zimy te kolka salbo dadza rade. wiem co mowie bo mialam spacerowke z takimi kolkami podwojnymi i zima nabiera sie snieg pomiedzy te koleczka i lipa....dwa ze ciut male sa i zle sie po sniegu jedzie chyba ze po mocno ubitym. to mam sporawdzone i przetestowane a ile sie na denerwowalam i napocilam i nastekalam to juz moje:no: na warunki tu w uk spoko sie nadaje mialam taka z piankowymi kolami i slozyla nam ponad 2 lata:tak:ale w samolocie mi ja rozjechali tak ze musialam wywalic i kupic nowa:wściekła/y:
 
A czy ubranka maluszka powinno się też płukać w płynie do płukania, np. jakimś sensitive? Bo różne opinie czytałam, podobno płyn może uczulać. A jak radzić sobie z jakąś konkretniejszą plamą? Można użyć jakiegoś odplamiacza? potem wyprać oczywiście:-) a prasowanie ubranek po obu stronach to jest jakiś żart prawda? :rofl2:

co do prania to używałam loveli do 6 miesiąca potem prałam w naszym trzba po porostu przetestować czy dziecku nic nie jest po zwykłym proszku i tyle...

co do prasownia prasowałam po jednej stroniedo 3 miesiąca potem tylko to co naprawdę wymagało prasowania bo prasowanie po dwóch to chyba prasowało się tak jakieś 30 lat temu jak nie było po pierwsze takich proszków jak teraz po drugie to żelazka były jakie były słabo grzały w porównaniu z teraźniejszymi...



co do gondoli na zimę to jak najbardziej TAK i to nie ma znaczenia czy to lato czy zima gondola po prostu jest potrzebna takie jest moje zdanie .......z doświadczenia polecam duże pompowane koła bo ja przy swoim miałam dość małe i nie pompowane w zimie tragedia

co do wózków to ja już zgłupiałam totalnie jestem normalnie załamana

na razie to mój faworyt

TAKO CAPTIVA 3w1 FOTELIK, FOLIA, TORBA najtaniej (2399961174) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

co do komody lepsza z szufladami moim zdaniem


a teraz proszę o opinie
czy któraś miała może takie łóżeczko????? jak się sprawowało????

Łóżeczko Zestaw TYMON MIŚ szufladą+komoda+materac (2400964249) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
nikolaa - nie miałam takiego łóżeczka, ale wygląda na bardzo funkcjonalne, ma 3 poziomy, ma wyjmowane szczebelki - co jest super (tez mieliśmy taka opcję) i fajna szufladę - nie widzę wad :-)
 
Nikolaa znam to łóżeczko z widzenia, a użytkuje je moja chrześnica. Jest zadowolona i jej mama też. Mi się bardzo podoba, wersja z żyrafką najprawdopodobniej będzie stała u nas w sypialni:-)
 
dzięki dziewczyny mnie też wydaje się funkcjonalne bo to co najważniejsze ma wyjmowane szczebeli i 3 poziomy troszkę boje się jakości bo nie całe drewiane ale chyba zaryzykuje

jutrzenka
zapomniałam napisać że śliczne zakupy;-):-)
 
Podobno łóżeczka z szufladą są o tyle niewygodne, że źle się do nich podchodzi, tzn. szuflada blokuje stopy. Tak słyszałam od koleżanki, ale nie wiem, nie sprawdzałam. Ja chcę kupić takie bez szuflady.
 
reklama
Do góry