reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Oluś już dawno nie śpi w łóżeczku bo ma już ponad 4 lata, ale na początku spał właśnie na tej stronie gryczanej (o ile nic nie przekręcam).
A i my z tego materacyka byliśmy bardzo zadowoleni i Oli chyba też, bo nie narzekał :-)
 
Ostatnia edycja:
Chętnie się podłączę do pytania, bo też się zastanawiam. Jakiś czas temu zgłębiałam materacową wiedzę, ale okazało się że dorosłe materace a dziecięce, to dwa różne światy.

O gryce słyszałam najwięcej, ale z kolei bardzo sprzeczne opinie: z jednej strony że dobra i że koniecznie trzeba materac gryczano-kokosowy, a z drugiej że g... prawda bo dla dzidziusia jest za twarda i że to tylko moda. No i bądź tu człowieku mądry...
Ja myślę że im twardszy tym leoszy na kręgosłup maluszka.
mimii, i Oluś śpi na tej stronie gryczanej?

A materac gryczano-kokosowy jest złożony tak: gryka na zewnątrz z dwóch stron a w środku kokos. Wiem bo pracowałam w hurtowni dziecięcej i sprzedawałam takie:tak:
 
Zastanawiałam się czy w ogóle pisać bo wydaje mi się że jestem jedyna która jeszcze nic nie kupiła... Zakupy zaczynam od lipca, ale jak patrzę na te cudne ubranka co wklejacie to mam ochota juz coś zakupić...
Na razie podczytuje co gdzie zakupić...
 
Ja właśnie zamówiłam na allegro podkłady,osłonki na piersi,wkładki i pieluszki tetrowe.Mam już coraz mniej rzeczy do kupienia :-D
 
reklama
Do góry