reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
erde, śliczny ten stanik i rzeczywiście w ogóle nie wygląda jak te typowe do karmienia. Ogólnie sporo ostatnio słyszałam dobrych opinii o tej firmie :-)
 
erde fajniutki stanik, taki elegancki nie wyglada na karmnik i ja tez duzo dobrego o tej firmie słyszałam.
Mimii slodziutkie ciuszki.

Ja tez ostatnio zakupiłam kilka ciuszków ale wiekszych rozmirowo bo z takimi malutkimi muszę się wstrzymac i przejrzeć ciuszki po synku co sie nada, ale to dopiero za 2 tyg jak do PL polecimy.

DSC00760.jpgDSC00761.jpgDSC00763.jpgDSC00764.jpg
 
lori81, ekstra, zwłaszcza sweterek w paseczki cudny
ech, co ja mam z tymi paseczkami??? chociaż biedroniaste skarpetki z H&M mam w kropki:cool2: inaczej byłyby... w stonkę:confused:
 
Erde sexi ten staniczek
Lori piękne ubranka dla Małej Damy
Dziewczyny polećcie jaki materacyk kupić do łóżeczka.Ja miałam zwykły piankowy,ale nie byłam z niego zadowolona,a teraz są różne gryka itd
 
Dziewczyny polećcie jaki materacyk kupić do łóżeczka.Ja miałam zwykły piankowy,ale nie byłam z niego zadowolona,a teraz są różne gryka itd

Chętnie się podłączę do pytania, bo też się zastanawiam. Jakiś czas temu zgłębiałam materacową wiedzę, ale okazało się że dorosłe materace a dziecięce, to dwa różne światy.

O gryce słyszałam najwięcej, ale z kolei bardzo sprzeczne opinie: z jednej strony że dobra i że koniecznie trzeba materac gryczano-kokosowy, a z drugiej że g... prawda bo dla dzidziusia jest za twarda i że to tylko moda. No i bądź tu człowieku mądry...
 
reklama
lori, cudne ubranka i również ten sweterek bardzo mi się podoba :-)

Co do materacyków, my mamy po Olusiu w bardzo dobrym stanie, nie obsikany ani nic. I właśnie ten gryczano-kokosowy.
 
Do góry