reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja po dzisiejszej wizycie u przyjaciółki mam obiecany laktator elektryczny - ona rodzi pod koniec czerwca, więc jest szansa że w październiku już jej nie będzie potrzebny :-D
 
reklama
Piękna!!!

Dziewczyny jakie polecacie butelki dla noworodka - chcę karmić piersią, ale wolę mieć w zapasie jakąś butelkę w razie konieczności podania np. herbatki. Myślałam nad Aventem tym antykolkowym, ale wczoraj przyjaciółka zachwalała mi Medelę Calm. Chciałabym żeby butelka nie zaburzyła odruchu ssania u małej.
 
No to ja wkładki laktacyjne, osłonki na brodawki, majtki jednorazowe, podkłady. Jak na razie tyle mi przychodzi do głowy:nerd:
To ja mam na razie to samo.
Malinova_Paula śliczna karuzela
Paja ja przy starszym synku miałam zwykłą butelkę z canpola i najwięcej później królował avent.Moim zdaniem nie ma butelek antykolkowych.Każdy bobas inny inaczej ssie więc będziesz musiała dobrać odpowiednią dla swojego dziecka .Ja teraz mam z Gerbera i taką
MAM Mambaby butelka antykolkowa AntiColic160 ml 0+ (2378459938) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
MalinowaP - prześliczna karuzelka

ja jeszcze nie kupiłam nic dla siebie, ani ze środków higienicznych, ani ubrania typu koszula, szlafrok - chyba zrobię to w lipcu, w przyszłym tygodniu wybieram się po komodę i regalik dla Michasia, więc będzie gdzie trzymać kosmetyki, które kupię dla niego
 
reklama
Mallinowa Paula, karuzela cudna :-) My mamy po Olusiu, kaczuszki :-) Ale też będę musiała ją dopiero przywieźć.

Co do kosmetyków dla mnie i dla dziecka, to ja jeszcze nie mam nic. W wakacje zamierzam zacząć się za tym rozglądać. Wtedy też chyba kupimy komodę dla Malutkiej więc będzie gdzie to wszystko chować :-)
A co do butelek, Olek był na piersi 7m-cy, potem mieliśmy zwykłą butlę Aventu, a do herbatek kubek niekapek, z którego potem pił też mleko (tzn. miał dwa :-)). I u nas potem już tylko te kubki. Ciocia ze Stanów wysyłała mi takie super Gerbera, w pl nigdzie nie mogliśmy ich znaleźć, a Olkowi najbardziej podpasowały.
 
Do góry