reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

u nas wozerk 3 w 1 sie nie sprawdzil ciezki niewygodny nieporeczny ciezko sie sklada tzw 2 rece potrzebne a my sporo busami jezdzimy tutaj. mielismy spacerowke z siedzeniem kubelkowym co kazdemu odradzam. mloda przenioslam do parasolki jak miala 5 mcy:tak: tam oparcie rozkladalam na plasko badz ciut wyzej i tyle.
wczoraj bylam na markecie rzeczy uzywanych ogladalam wozki i postanowilismy z mezem dokupic gondole do tego co juz mamy. amelkowna jest nauczona chodzic na nogach potrafi naprawde duuuuzo przejsc sama i nie wola na rece. spacerowke juz nie pamietam kiedy wyjmowalam ostatnio:sorry: chyba tylko jak na zakupy ide to biore zeby siatek w rekach nie dzwigac bo mloda spokojna w sklepie sama smiga wszedzie:-) teraz jak do pl latamy nie biore wozka bo poco. niby mam tam taka byle jaka zamowiona z allegro spacerowke ale tez raczej nie bedziemy z niej korzystac chyba ze zaplanujemy clusienki dzien poza domem:-)
zakupilam sobie spodnie ciazowe sztuk dwie te co kiedys syneczki pokazywala z kokarda i spodnie rurki:tak:obawiam sie ze te rurki jak mi nogi podpuchna bede musiala rozcinac:zawstydzona/y: zaczelam juz nabierac wody troche i martwi mnie to ze strasznie szybko sie zaczelo:zawstydzona/y::-( d tego mam 3 bluzki:
Śliczna tunika na każda okazje - kolory (2274513877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. w kolorze jeans
CIĄŻOWA TUNIKA Z BOLERKIEM* kratka* SUPER** KOLORY (2270866871) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i sweterka znalesc cos nie moge:sorry:
 
reklama
Zastanawiam sie tylko czy te zamki w tym śpiworku będą poręczne - chodzi o montaż z mniejszego na większe. Czy się nie będzie odpinało...nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi.A moze któraś miałą taki?? Mój poprzedni był wyściełaniy futerkiem wiec naprawdę cieplutki. I takiego tez bede teraz szukac. Rosnący i cieplutki:-D

Azorek masz racje ze te wózki 3 w 1 są ciężkie. Faktycznie w autobusach mało fajnie. Za to w mało sprzyjających warunkach mój był rewelacyjny. W chlapie, sniegu szedł jak mały czołg. Lżejsza spacerowka nie szła tak gładko.
Tuniczki fajne bardzo. Ja szukam tez takich luźniejszych pod biustem, niekoniecznie typowo ciążowych. I spodnie tez mam upatrzone.
 
Ostatnia edycja:
azorek, a te tuniki to już masz, czy zamówiłaś dopiero? one się nadają na mniejszy brzuszek też? w sensie jakoś się ten materiał ułoży ładnie?
 
widzisz polcia ja to nawet sie do tego dokopac nie umiem:zawstydzona/y: no cos kiepski dzien mam dzisiaj hihi a moze ty obejzalas te tuniki blizej??? jak one wygladaly? na mniejszy brauszek sie uloza czy nie??
 
a ja miałam jedną bardzo miłą sytuację. Poszłam do małego sklepiku niedaleko naszego bloku. Taką miałam ochotę na jagodziankę. Weszłam do sklepu i proszę sprzedawczynię o nią.Ona tak na mnie patrzy i na mój wieeelki brzuch i mówi. Wie Pani, wszystkie jagodzianki już sprzedałam. Jedną odłożyłam dla siebie i tą Pani odstąpię:-D Kochana:tak:
 
Kaka, jaka miła sprzedawczyni. To jak my mieszkaliśmy w W-wie i byłam w ciąży z Olusiem to prawie przez całą ciążę zawsze wołano mnie do kasy bez kolejki, a rano przy pieczywie to były okrooopne więc zakupki robiłam raz dwa :-)
Ostatnio jak byłam w h&m to też do kasy wołały ciężarne bez kolejki, ja się nie pchałam bo póki co nikt nic nie widzi. Ale w Smyku robią tak samo i w paru sklepach też się z tym spotkałam. Nie zapeszając póki co osobiście z żadnymi nieprzyjemnościami się nie spotkałam.
 
aaa i zapomnialam napisac bylam po staniki nowe....chcialam zaoszczedzic i kupic tanie bo to przeciez na chwile tylko a pozniej i tak moga byc zle na mnie.poszlam do primarka wzielam z wieszakow 4 staniki dwa byly 75dd i dwa 75e-e wygladaly meeeeega wielkie ale poszlam mierzyc. wyszlam zaplakana z przymierzalni w primarku wiekszych rozmiarow nie mieli poszlam do drozszego sklepu i kupilam 75 F:szok: widzialam ze mi cycki troche urosly ale zeby az tyle!!!!!!!!!!!:szok: masakra jakas normalnie. kupilam tylko jeden stanik bo drogi byl ze dwa na zmiane dokupie juz w pl moze sie uda cos na rynku za max 120zl kupic
 
reklama
u mnie łóżeczko turystyczne się sprawdziło i jeszcze Michaś będzie po Maji zdzierał :-), do niego kupiliśmy zwykły materacyk, jak jeździliśmy do rodziców, czy na wycieczki z noclegiem , to długo, długo używaliśmy łóżeczka :-)

azorek - tuniczki śliczne, ale jak coś ma 37 cm w biuście - nawet x 2 , to ja mogę:zawstydzona/y: tylko pomarzyć
 
Do góry