reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

sonkaa ja mam teraz pod biustem 75 taki standard ale te bluzki sie rozciagaja przeciez i srednio opatrze na te wymiary w biuscie bo logiczne chyba ze ciazowych nie zrobia takich tyci tyci bo wlasnie w ciazy cycory rosna na potege;-):-)
 
reklama
no ja wlasnie juz mam F:no: ciekawe to dopiero 4 mc a co bedzi epotem?? maz mnie uswiadomil i zdolowal nieco bo przypomnial mi ze z amlekowna po 6 mcu mi cycki jeszcze skoczyly :((
 
Azorek, nie chcę Cię straszyć, ale na rynku mam problem ze znalezieniem staniora w rozmiarze 80C (takiego żeby jeszcze ładny był). Oni mają jakieś takie "standardy", ze jak duża miska to pod biustem też musi być dużo..... :angry:
Ale powodzenia, jak znajdziesz dobrą rozmiarówkę w rozsądnej cenie to daj znać gdzie:-)
 
a propo staników to tak jak wcześniej pisałam ja zamawiam przez taką stronkę internetową bieliznę która jest do odbioru w sklepie stacjonarnym w moim mieście i wczoraj tak sobie myślę zamówię kilka par majtek i jeszcze drugi stanik o rozmiar większy niż ten ostatni i normalnie jakiegoś zaćmienia ciążowego dostałam i zamiast 70I to zamówiłam 70G (obecnie mam 70H) - nie wiem o czym ja wczoraj myślałam i jak dziś rano się obudziłam to zaczęłam myśleć o tych stanikach, że po południu pojadę po odbiór i już się cieszyłam, aż tu nagle mnie olśniło że nie ten rozmiar zamówiłam, no i jestem wściekłą:wściekła/y:
 
malinowa buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu naprawde nic nie mozna wykopac???? a na al wolnosci?? byl jakis tam dom pana czy cps i kiedys tam nawet z triumpha mozna bylo cos dostac...juz dawno tam nie bylam:/ nie wiem jakie sklepy istnieja a jakie juz polikwidowane saehhhh a sklepy dla pan puszystych???moze tam jakies wieksze rozmiary beda mieli? tylko ja tez niepecjalnie chce miekkie staniki takie ze szmatki bo nie czuje sie w nich komfortowo..mam ciagle wrazenie ze suty wystaja i ze widac przez bluzki:zawstydzona/y:
 
Azorek, do domu pana nie zaglądałam, bo nazwa trumph przeraża mój portfel ;-), a w sklepie dla puszystych może coś kupisz, ale pod biustem dwa razy się owiniesz, więc chyba będzie trzeba bardzo dokładnie przejrzeć ofertę rynkową. Ja szukałam w różnych tańszych miejscach i najlepiej być płaską deską, wtedy masz pełen wybór wzoru, koloru itp, a jak ktoś szczupły a biuściasty to lipa niestety. Czasami jednak, przy odrobinie szczęścia można coś znaleźć.
 
reklama
kolo zielonego rynku masz taka budke z goframi i lodami i przed budka skrecasz w prawo i jestes na glowackiego za biedronka zaraz :D przeniose nasze rozmowy na priv hihi jak tak dalej tu bedziemy skrobac to chyba wszystcy od reki poznadza topografie glogowa hahaha
 
Do góry